Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pöttöm.panna kérdése:

Most akkor leszbikus?

Figyelt kérdés
Az egyik nagyon jó barátnőmnek támadt az az ötlete hogy smároljunk :| és egyéb dolgokat is mondott :|!! (én nem szeretnék vele semilyen olyan kapcsolatoot szeretném ha a barátnőm maradna de semmi több , mit mondjak most neki ???
2011. márc. 14. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy te nem vagy benn eebben nem biztos h leszbikus lehet h csak kiváncsi ill bisex nincs benne semmi rossz de ha te nem akarod mond el neki hisz a barátnöd biztos meg fogja érteni h te a paikhoz jobban vonzodsz
2011. márc. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de még csak 14 éves lesz jóval fiatalabb nállam :) nekem kicsit fura ...:/ de attól még szeretem és mindent megbeszélünk :D (csakkicstzavarbajövök mikor erről beszél) elég sűrűn
2011. márc. 14. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak tanulni akar egy kicsit, ha majd fiukra kerül sor, ne valljon szégyent. Ha ez az ok és te nem bánod akkornyugodtan tanitsd csak. Nekem is volt ilyen bnöm. Csak tisztázni kell a dolgokat.
2011. márc. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!