Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez bunkosag volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez bunkosag volt tolem?

Figyelt kérdés

Elmondta nekem egy csak MSNen, hogy tetszek neki. Amire en annyit mondtam, hogy jo. O visszakerdezett, hogy csak ennyi es mondtam neki, hogy igen, ennyi.

Ezota eltelt majdnem 4 honap es kozbe ugy erzem, mintha haragudna ram. Lehet, hogy emiatt?


2011. márc. 14. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
igen,ha már összeszedte magát és leírta hogyan viszonyul hozzád,te is leírhattad volna,akár bejön neked,akár nem..
2011. márc. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

hát jóhogy... igen, bunkóság volt. (bocsi, te kérdezted.)

végre összeszedte magát hogy bevallja neked, te meg egy "jo"-val nyugtázod? megérdemelt volna annyit, hogy legalább normálisan válaszolsz.

2011. márc. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
(bocs a hasonló válaszért, kicsit gyorsabb voltál.:D előző voltam.)
2011. márc. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem voltál bunkó, az akkor lettél volna, ha kiröhögöd és egyebek, simán illetlen voltál, mert le kellett volna írnod, hogy sajnálod, de te csak barátként tudsz rá tekinteni,nem tudod viszonozni az érzelmeit. Így most kétségek között hagytad, mert nekem kívülállóként egyértelmű a nem, de ő beleláthatja, hogy nem adtál választ s van esélye. Szóval érdemes lenne tisztáznod és az illem kedvéért bocsánatot kérned.
2011. márc. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
igen. emiatt haragszik.... neked is ki kellett volna fejtened a dolgokat... :) de nem értem h a mai fiatalok mért az msnre bíznak mindent. mért nem személyesen teszitek ezt??? majd ha egyszer komolyabban lesz vkid feleséged... akk msnen keresztül beszéltek majd vagy mi? ismerkedés elejéig jó... de pl ilyeneket én már nem msnen beszélnék meg... ha korrekt akarsz lenni akkor találkozz vele és a szemébe mond meg h tetszik neked. akk tuti megbocsát. :)
2011. márc. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem volt bunkóság, de ideje komolyabbra venni a figurát. Tanuld meg még most, hogy ilyen esetben adj konkrét választ, indokkal. Akár igen, akár nem lesz az. A legroszabbak az ilyen bugyuta válaszok mint: ok, jó, értem, rendben stb. Ezzel csak palira veszed a srácot, és levegőnek nézed. Addig ok, hogy leráztad, csak nem épp csodás híredet fogja kelteni...
2011. márc. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Haverom mindjárt linkelem a érintet leányzó kérdését is amit feltett ezzel kapcsolatban itt a gyakorin..várj.
2011. márc. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2011. márc. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2011. márc. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
na remélem jót linkeltem..mármint valóban ez a csaj lenne az érintett, de te nyilván úgyis tudni fogod, hogy ő-e avagy mégsem.
2011. márc. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!