Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

No name1705 kérdése:

Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Hello! 4 hónapja vagyunk egyutt a barátnőmmel, jól meg vagyunk, szeretjuk egymást! De most lett egy kis dolog ami zavar engem, lett egy kis pici bajszocskája neki :S és engem az hát zavar, de nem olyan nagy h egyből kiszurod ha meg latod, csak ha nagyon közel vagy a szájához...

És szeretném kérdezni h h an mondjam el neki ugy h ne sértődjön meg??

Köszi előre is a választ! Légyszi segitsetek! Üdv!


2011. márc. 14. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

-Szivem, olyan édes így közelről a szácskád,

most látom csak...

- mért mit látsz?

- jaj semmit semmit csak olyan cuki eddig nem is vettem észre

- na de mit nem?

- hát hogy olyan cuki kis bajszod van

- Jaj nekem, miért nem szóltál, jaj nem vettem észre...

- dehogy Édesem, olyan cuki.


legközelebb már nem lesz ott.


ha mégis, és akkor is zavar, ezt mondd:


- Kedvesem, kérlek szedd ki a szőrszálakat a szád környékéről.


ha nem teszi, szakíts.

2011. márc. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én azért a helyedben vinném a borotvát következő randira!
2011. márc. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem volt neki, most viszont van, az valószínűleg azt jelenti, hogy mostanában nem volt ideje legyantázni, vagy hasonló. Sok lánynak kell ezzel is foglalkoznia, ha ez jelent valamit. Amit tehetsz, az leginkább az, ha kivárod, amíg magától eltünteti, mert ha szólsz neki, akármilyen finoman is, azzal jól beletaposol az önbizalmába, és kb minden csók előtt azon fog görcsölni, hogy úristen, vajon lát-e belőle valamit... Tehát többet veszíthetsz, mint amennyit nyernél, ha szólnál (legalábbis így 4 hónap együttjárás után).

Esetleg annyit tehetsz, ha tényleg nagyon zavar, hogy filmnézés közben, vagy telefonon (amikor nem vagytok face-to-face) mesélsz neki valami sztorit, vagy filmet, aminek köze van ilyesmihez, és hogy az azért elég kellemetlen, aztán hátha veszi a lapot anélkül, hogy róla kelljen beszélni.

2011. márc. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőjével ha jóban lennél az segítene!!!!

Mármint egy ilyet tuti nem egy pasival beszélne meg szerintem...Ilyen csajjal smároltam már én is,nem olyan gáz,csak hát..már csak a tudat..szegényke nem borotválhatja mert akkor megerősödik.lehet ha meg kitépkedi az meg kb olyan mintha a segged gyantáznák :)

De ha bírja a csesztetést a csaj akkor fogd meg a problémát és poénkodj vele(mármint húzd meg neki meg ilyesmi)

Sok sikert a probléma megoldásához!

Üdv!

2011. márc. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kezdett fogamzásgátlót szedni?
2011. márc. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát mond neki, hogy nem akarod megsérteni, de van egy kis bajsza.Nem nagy dolog.24/L
2011. márc. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!