Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem, hogy kevés az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy kevés az önbizalmam. Lehet így nála esélyem?

Figyelt kérdés
Adott egy 21 éves férfi (én) és egy 22 éves lány. Lassan 2 hete ismerkedünk, a lány talán zárkózott, nyugis, tanulós, kedves, csendes lány. Ehhez adom én az udvarias, őszinte, romantikus, igyekezős férfi formám, de mintha úgy érezném, hogy fogyna az önbizalmam. Jelek? Ja, hát bevallottam neki, hogy régen udvaroltam már lánynak, így kicsit félénk vagyok ezen a téren, ő erre azt válaszolta, hogy "gyakorolhatsz". Hát mondtam, hogy kevés az önbizalmam, és biztosan nem vagyok az esete. Erre rögtön írta, hogy "hagy döntsem én azt el, hogy mennyi esélyed van". Próbálom összeszedni magam, de úgy nagyon nehéz, hogy ez a lány eleve egy szép lány, nekem meg 21 év alatt 1 barátnőm volt, és rettegek hogy még a randi előtt eltolom az egészet. Az se használt nekem, hogy a mostani lány előtt egy másik lány végig hitegetett, hazudozott, majd randi előtt 1 nappal msnen a képembe vágta, hogy másvalaki tetszik, ennyi. Majd otthagyott a rákba. Visszatérve a mostani lányra, be vagyok rezelve, mondtam neki, hogy nem akarok a barát zónába kerülni, erre megnyugtatott, hogy "nem barátot keres". Megkérdeztem, hogy milyenek voltak a kapcsolatai, azt mondta, hogy sokan átverték, sokat csalódott, ezért bizonytalan. Gondolkoztam, hogy valamivel be kéne biztosítanom magam, ezért írtam neki egy verset magamtól, mert tudok, majd később egy aranyos képeslapot is küldtem virtuálisan emailben. Mindkettő pozitív célba ért. De mivel nem látok a fejébe, és egyértelműen úgyse fogja a tudtomra adni, hogy tetszem neki, így tuti elfogom baszni. Normális válaszokat kérek.
2011. márc. 14. 19:25
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Igaz, már szombat van :D

Ennek az az oka, hogy 3 napja, órákat camozunk a csajjal msnen a randi óta, a randi végén rákérdeztem, hogy "lenni vagy nem lenni"? :D Mondta hogy igen :D

Összejöttünk!


Most járunk ott, hogy egyeztettük a délutáni szabadidőnket, és hétfőn 14kor, kedden 16kor, szerdán 15kor, csütörtökön meg 14kor talizunk rendszeresen :D

2011. márc. 26. 12:26
 22/23 A kérdező kommentje:

Állati jó ez a csaj :D

Egy álom :P

És csakis az enyém!

2011. ápr. 7. 11:59
 23/23 anonim ***** válasza:
lol
2011. ápr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!