Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem nagyon érdekel még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nagyon érdekel még a szex, baj ez?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok. Olvasom itt, hogy 13-14-15 évesen már olyanokat kérdeznek h hogy kell kielégítést végezni meg stb. hát én még egyáltalán nem gondolkozok ilyesmiken. Nem is beszélve arról, hogy 14 évesen már lefeküdnek ezzel-azzal. Én viszont nem vágyom rá. Volt már barátom de a maximum a csók volt, és szerettük egymást. Nekem az a véleményem, hogy 14 évesen bőven elég ha együtt vagyok a barátommal, beszélgetünk, simogatás,csók,ölelés. Bőven lesz még alkalmam lefeküdni valakivel ha majd eljön az ideje. Most én vagyok rosszul összerakva, vagy mi van?

(jah és egyáltalán nem cigizek és nem is iszok, mint ahogy ezt álltalában ilyen idősen teszik.


2011. márc. 13. 18:53
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Öröm ilyet olvasni. Én 21 vagyok és egy mai 14 éves általában több pasival volt eddig, mint én. Maradj mindig ilyen normális, mert ez ritkaság.
2011. márc. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
próbálok ilyen maradni:D
2011. márc. 17. 18:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!