Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem nagyon érdekel még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nagyon érdekel még a szex, baj ez?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok. Olvasom itt, hogy 13-14-15 évesen már olyanokat kérdeznek h hogy kell kielégítést végezni meg stb. hát én még egyáltalán nem gondolkozok ilyesmiken. Nem is beszélve arról, hogy 14 évesen már lefeküdnek ezzel-azzal. Én viszont nem vágyom rá. Volt már barátom de a maximum a csók volt, és szerettük egymást. Nekem az a véleményem, hogy 14 évesen bőven elég ha együtt vagyok a barátommal, beszélgetünk, simogatás,csók,ölelés. Bőven lesz még alkalmam lefeküdni valakivel ha majd eljön az ideje. Most én vagyok rosszul összerakva, vagy mi van?

(jah és egyáltalán nem cigizek és nem is iszok, mint ahogy ezt álltalában ilyen idősen teszik.


2011. márc. 13. 18:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ne aggódj. Te gondolkozol helyesen és jól.Ritka az ilyen. Ráér az ember még ezzel. Még csak 14 éves vagy. Maradj is ilyennek meg nem kell az ilyet elkapkodni, mint ahogy manapság azt oly sok tini teszi. az ilyen kiégett lesz már 20on éves korára.

És ne érdekeljen más mit mond erre.

Ja és engem sem érdekelt még 14 évesen sem a szex de még az sem merült fel bennem, hogy valakivel járjak vagy lefeküdjek vele.

Úgyhogy összegezve: nincs veled semmi baj, így vagy jól ahogy.


19l

2011. márc. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a választ:D

Ha ez tényleg így van akkor teljesen megvagyok nyugodva:D

2011. márc. 13. 19:02
 3/22 anonim ***** válasza:
Most azt vártad, hogy dicsérgessünk, és hogy azt mondjuk milyen okos kislány vagy? Főleg ez a cigizős téma...
2011. márc. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Te sem tudtál már másba belekötni igaz?
2011. márc. 13. 20:56
 5/22 A kérdező kommentje:

Nem azt várom hogy akárki is dicsérgessen.

Véleményt várok.

Ha van más véleményed mondd el nyugodtan.

Nem kell dicsérgetni.

2011. márc. 13. 20:57
 6/22 anonim válasza:
Én egy 23 éves fiú vagyok és meg vagyok lepődve hogy vannak normális gondolkodású lányok mert a te korosztályod tényleg olyan mint ahogy leírtad.Szóval te normális vagy és komoly gondolkodású.
2011. márc. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
:D Nem gondoltam, hogy az én gondolkozásom a normális,de örülök ha ez így van:D
2011. márc. 13. 22:32
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Hát szerintem meg az ellenkezője hogy pont nem normális, ilyen korban már minden lányt érdeklik ezek a dolgok. Ha más nem akkor már a pia, cigi. Engem és baártnőimet még 12évesen érdekelt minden főleg hogymost vannak 2évvel idősebb fiú oszt.társaink nagyba megy hétvégén a piálás, cigizés, fél éve már a szexet is kiprónáltam barátommal ő 16éves én 14. És jo volt,nem bánunk meg semmit, ki kéne próbálnod. De ha ilyen jókislány kitünő tanulócska vagy akkor felejts el.Neked akkor max 18fölött ezek a dolgok. puszika :)
2011. márc. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Istenem, miért nincs több ilyen lány mint Te? :)
2011. márc. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Hát akkor most már tényleg nem tudom h ez normális-e..

Mert én a cigizéstől is undorodom...az ivást fölösleges dolognak tartom, főleg 14 évesen, és a szex meg pláne, hogy nem érdekel, sőtt én még félek is tőle kicsit, hogy milyen lesz az első meg stb...

amúgy tényleg jó tanuló vagyok,de én nagyon jól érzem így magam. Jelenleg nincs barátom, de vannak barátaim akikkel nagyon jól kijövök, és hülyülünk meg minden, de nem iszunk, és mi így is tökéletesen elvagyunk:)

2011. márc. 14. 09:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!