Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a csak "kavarás"-ról?

Figyelt kérdés

lehet ebből komoly kapcsolat?

Egyik barátnőm beszélt egy srácal msn-n,hogy egyik nap látta a diszkóban,a srác meg ismerte(vagyis ős is látta aznap).oké.beszéltek egy hetet(msn),és a srác rá kérdezett egy idő után hogy ha találkoznak megint ugyan azon a helyszinen,akkor bele menne-e egy kavarásba,a csaj ugymond bele eggyezett.el mondta nekem a csaj hogy a pasi mit akar tőle,és hogy ő bele is eggyezett,hát őszintén erre nem tudtam mit mondani...jó eljőtt a hétvége meg is törént a dolog.rá kérdeztem hogy akkor leszz ebből valami? a csaj azt mondta hogy ooo,nem....őő csak midenkivel játszadozik.

ez kicsitt sziven ütött...most én vagyok a maradi csaj aki nem szeret ilyen ugymond "kavarásokba" bele menni ugy hogy a pasit 1 hete ismerem msn-n,vagy csak a csaj könnyü vérü?

a pasik már megbélyegezik azt a csajt aki az első találkozáskor bele megy egy szimpla csókba.akkor ez? ezmi?


ugylátszik csak én vagyok le maradva egy tekerés wc papirral.


2011. márc. 13. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ mit értünk kavarás alatt... Ha csak flörtről lenne szó, abba lehet én is belemennék, egyedülálló vagyok, miért ne ismerkedhetnék, kacérkodhatnék!? Viszont ha szexről van szó, akkor biztos hogy nem mennék bele! Szerintem egy lánynak legyen annyi önbecsülése, hogy nem adja oda magát minden jött ment pasinak, ettől függetlenül nem ítélném el a csajt, az ő dolga hogy mit kezd az életével.
2011. márc. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
énsem itélem el.dehogy is.csak ha tudja hogy játszadozik vele akkor miért megy bele....
2011. márc. 13. 12:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert ő ilyen, neki ez belefér az értékrendjébe, míg mondjuk neked és nekem nem. Nincs ezen mit megérteni, különbözünk!
2011. márc. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!