Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha utálom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha utálom, hogy megnéznek?

Figyelt kérdés
szinte mindig zavarba jövök, ahogy megyek a suliba és megbámulnak, beszólogatnak, nem tudok mit kezdeni az ilyen esetekkel és csak megyek tovább és nem foglalkozok vele. Sokan mondák már, hogy szép vagyok, jól nézek ki, meg nőiesen is öltözködök, valószínű ezért is, de csak ezért nem akarok hülyén kinézni, viszont utálom, hogy ennyire zavarba legyek attól h végigmérnek, bámulnak. Lehet ezen az érzésen valahogy változtatni?
2011. márc. 12. 11:23
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
nem vagyok magamutogató típus, de ezt már írtam..húzzak akkor egy zsákot magamra, vagy mi?
2011. márc. 12. 12:09
 12/20 anonim ***** válasza:
53%

Láttam én már olyan lányt akinek kint volt mindene majd amikor mondtuk neki akkor az volt a reakcioja h ő pedig b*omira nem öltözik kihivoan szoval legyünk szivesek ne a tangáját v a mellbimboit bámulni...


Az h mi a kihivo relativ, attol meg h te nem erzed annak a pasikat beindithatja. Ha az utcára mész akkor erre figyelned kell, és nem a pasikra fogni h milyen r*hadékok h ezt kihasználva megnéznek. Én se mászkálok egy szál f*szban odakint mert "nekem így kényelmes és az amúgy is tök visszafogott".

2011. márc. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
nem húzok olyan felsőket h kilátszódjon a hasam,vagy a derekam, se kivágott felsőket, se szoknyát, szóval tényleg nem öltözködök kihívóan
2011. márc. 12. 12:38
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
a pasik tényleg néha eltúlozzák a dolgokat. ne foglalkozz velük, én is ezt teszem. amúgyis csak magukat minősítik az otromba beszólásokkal:) ha egy nőt nem tudnak tisztelni és az utcán mindenki hallattára lejáratják vmi csúnya kommenttel, akkor nem a lánnyal van a hiba...
2011. márc. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
teljesen igazad van, próbálok tudomást sem venni az ilyesmiről, csak sajna egyre gyakoribb ez a jelenség.
2011. márc. 12. 13:37
 16/20 A kérdező kommentje:
na pont erről beszélek. köszi, de akik fórumon próbálkoznak, azoknál általában baj van.:D nem tartozok azok a lányok közé, akik neten "árulják" magukat..:)
2011. márc. 12. 13:40
 17/20 anonim ***** válasza:
:DDD
2011. márc. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
De Uraim!
2011. márc. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Kérem. Ne ellenkezzen. Nem fog fájni. Úriember leszek, nem kötelezhetem arra, hogy lenyelje. Adok zsebkendőt.
2011. márc. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
köszi de nem erre voltam kíváncsi
2011. márc. 12. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!