Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha utálom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha utálom, hogy megnéznek?

Figyelt kérdés
szinte mindig zavarba jövök, ahogy megyek a suliba és megbámulnak, beszólogatnak, nem tudok mit kezdeni az ilyen esetekkel és csak megyek tovább és nem foglalkozok vele. Sokan mondák már, hogy szép vagyok, jól nézek ki, meg nőiesen is öltözködök, valószínű ezért is, de csak ezért nem akarok hülyén kinézni, viszont utálom, hogy ennyire zavarba legyek attól h végigmérnek, bámulnak. Lehet ezen az érzésen valahogy változtatni?
2011. márc. 12. 11:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szedj fel egy fiút, és egyszerűen legyetek együtt :)

Ne félj, egy se mer utána ilyet mondani utánad, hogy jó a segged, meg kinyalnálak, meg dögös vagy, mi a számod? :D


Gondolom pasiügyben meg nincs min aggódnod :P

De ha mégis, akkor csajokespasik.hu, naponta bejelölnének vagy 35-en....:D

2011. márc. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
nem vagyok a netes ismerkedés híve:D egyébként szakítás után vagyok,ilyenkor az önbizalmam egyenlő a nullával, lehet azért is zavar ez ilyenkor jobban:S
2011. márc. 12. 11:29
 3/20 anonim ***** válasza:
42%

Talán nem kellene kirakni a melleid a kirakatba, 10 centis szoknyát felvenni etc. Öltözködj rendesen.


"Aki kupiba megy ne csodálkozzon ha megbassz@k"

2011. márc. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
hát erről annyit, hogy sosincs kint semmim, utálom a szoknyát, általába szűk farmerbe magassarkúba vagyok, csini felsőkbe, de nem öltözködök k*rvásan.
2011. márc. 12. 11:33
 5/20 anonim ***** válasza:
Ne utáld magadat. Sokan irigyelnek. Én is.
2011. márc. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
35%

Én is utálom, hogy megnéznek a lányok, de hát nem tehetek róla, hogy túl jól nézek ki.

19/F

2011. márc. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
de a lányok nem szólogatnak be a fiúk meg igen:S na legalább a te egoddal nincs baj:D
2011. márc. 12. 11:37
 8/20 anonim ***** válasza:
ne aggódj, a munkásemberek még akkor is beszólnak, ha talpig feketében vagy:D(hosszú kabát, csizma, átfázott orrok, csöpögő szemek..)
2011. márc. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
azt már megszoktam, nem is érdekel, de a saját korosztályomnál ezzel nemigen tudok mit kezdeni:) nem vagyok az a buszon, utcán szemezgetős típus, nem is nagyon mernek kezdeményezni nálam a normális fiúk, a beszólogatósok meg nem tartoznak nálam a normális kategóriába:)
2011. márc. 12. 12:03
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
talán ne rakd ki a pics*dat! -.-"
2011. márc. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!