Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejövök neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki (lényeg lent)?

Figyelt kérdés
Ma ez egyik fiú osztálytársammal összes szünetbe csak ölelkeztünk ő 16éves én 14/L. Nekem annyira jólesett mert nagyon tetszik nekem, de ő csak úgy tudja hogy barátok vagyunk, és 1éve is azt mondta hogy én vagyok a legjobb barátnője. Pár napja a barátnője elég csúnyán kibeszélt engem és ez végett szakított vele és azt mondta hogy nem érdekli a csaj mert engem sokkal jobban szeret. 2hete megkérdezte hogy lenne-e puszi a köszönésünk én teljes mértékben menne voltam, ma ölelkezéskor megfogta a seggem és "véletlenül" a mellemet is, és minnél közelebb húzott magához. Ez szerintetek jelent valamit? Esetleg tetszek neki? És mindig csak nekem olyanokat szokott mondani hogy: szivem, cicám, életem.
2011. márc. 12. 01:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tűnik túl intelligensnek az "úriember"..
2011. márc. 12. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen az kicsit durva,meg fura ,de ha már kérdezted én válaszolok,igen,megakar dugni,de nem többet,csak egy baráti kamaty.
2011. márc. 12. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az már eleve jó, hogy miattad szakított a barátnőjével, ez már alapból azt jelenti, hogy téged szeret....Az meg, hogy megfogott ott megy ott :D az meg már egy olyan jel ami 1 értelmű... Bejössz neki.... (nem is kicsit..)
2011. márc. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Aszemem megakardt a koron és az osztálytárs szón...a 2. hozzászólón meghaltam XDDD...

A lényeg:Tetszel neki szóval ez egy jó kapcsolatnak tűnik :)

2011. márc. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3.00sal teljesen egyetértek. nehogy azt hidd hogy szerelmes,mert akkor nem fogdosná a seggedet... akkor figyelne rá hogy nehogy azt hidd hogy csak AZT akarja tőled.de ez elég egyértelmű,dugni akar.
2011. márc. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a normális válaszokat és igen az osztály társam,nem is az a lényeg. És ő nem olyan hogy minden lányt meg akar dugni. Ám egy nagyon intelligens aranyos fiú.

Ha lemegyek barátnőmmel a foci pályára egyből otthaggya a többieket odajön puszit ad, megölel. Tegnap kérdezte hogy nem-e megyek le mert szeretne látni, pedig akkor 3órája mentünk haza suliból. :$

2011. márc. 12. 11:38
 7/7 A kérdező kommentje:
De télleg nem csak azt akarja amúgy is még szűz, pár napja mondta hogy: nem egy barátnője volt már de ő az igazi lányra vár akivel megéri elveszteni a szüzességét. És amúgyse mindig fogdos párszor megteszi engem nem zavar, ám ami jobban megy az a szünetekbe a puszi, ölelgetés, azt csinálja. Suliba is ha például 1szünetbe nincs ott nálam, vagy órán is néz, tesin úgy nézzük egymást szinte majd ki esik a szemünk. És tegnap megkért tesin hogy masszírozzam meg a hátát, és amikor levette a pólóját, tiszta izom az egész fiú. Utánna meg egymással szembe ültünk és odahúzott magához és megölelt.
2011. márc. 12. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!