Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondjátok már meg a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjátok már meg a lányok miért agyalnak folyton egy kapcsolaton?

Figyelt kérdés

A t*köm tele van már, komolyan mondom!

Van egy viszonylag jól működő kapcsolat. Én nem agyalok, nem kombinálok, de a nő...-.- Folyton az megy: "most ezt miért mondta? ezt miért így? ezt miért úgy? érez még valamit? nem érez már semmit? most ez mit jelent? ezt miért csinálta?" (Jobb esetben nekem mondja, rosszabb esetben bnőitől kell visszahallanom.....


Mondjátok már meg, hogy egy nőnek egy kapcsolatban miért kell állandóan kombinálnia, hülyeségeken agyalnia? A legjelentéktelenebb dolog, aminek semmi jelentősége (sziával vagy hellóval köszönök) egy nőnek fél napi sz.rkeverés -.-


2011. márc. 11. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Már meg se haragudj, de és neked miért kell általánosítanod, mert nekem meg ezzel van tele a hócipőm, de rendesen. Lehet, hogy te eddig még csak ilyen nőkkel találkoztál, de tájékoztatásul közlöm, hogy létezik olyan, amelyik nem kombinál semmit.
2011. márc. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán nem érzi, nem mutatod ki neki eléggé, hogy ő milyen fontos a számodra. Egy lánynak, nőnek sokszor kell kedveskedni szóval, tettel, kisebb meglepetésekkel, hogy érezze, hogy ő mit jelent a számodra.
2011. márc. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ma 21:38


most ezt h "általánosítok" ezt mindenre rá lehet mondani, örülök h csak ebbe tudtál belekötni

2011. márc. 11. 21:51
 4/7 A kérdező kommentje:

ma 21:47


ha meg kimutatom, akkor meg az a baj, mert ugye akkor meg "olyan lapos a kapcsolatunk, bla bla"

2011. márc. 11. 21:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem most egy kicsit te kombinálod túl azt, hogy ő túl kombinálja a dolgokat, egyszerűen ilyenek a nők, ez genetikailag belénk van kódolva, szóval ne is próbálkozz, hogy megérts minket. A két nem soha nem fogja megérteni egymást, mivel mindegyik mást akar, a nő a férfit, a férfi a nőt.
2011. márc. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak hülye nővel vagy.
2011. márc. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, én nem kombinálom túl, de elég unalmas hogy stabil a kapcsolatunk, és semmi ok nincs rá, h ne legyen az, kivéve az h bebeszélni magának hogy "olyan jó hogy már biztos nem jó"
2011. márc. 11. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!