Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti hogy viselitek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy viselitek, ha egy fiú megfogja a feneketeket?

Figyelt kérdés
Van egy pár fiú, aki folyton ezt csinálja. Meg ráütnek a fenekemre. Veletek is van ilyen? Mit tesztek ilyenkor?
2011. márc. 10. 19:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

én ölelés közben is feljebb húzom a barátom kezét. nem szeretem. főleg az idegesít, mikor az utcán, a nyilvánosság elött csinálja -.-" :D komolyan, egyébként ez az 1 hibája van a barátomnak :D

18L

2011. márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
34%

20:22 (utolsó válaszoló)


Nem a barátodnak van hibája, hanem neked!

(A barátod a normális.)

2011. márc. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

ha egy fiú megfogja a feneked, azt jelenti, hogy tetszik neki a feneked. nem tölt el jó érzéssel, hogy tetszik neki bizonyos testrészed?

persze, ezer idegeneknek nem engedem, hogy fogdossanak, de a barátomnak akármikor, sőt, szeretem.:)

15/L

2011. márc. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Én egy 24 éves pasi vagyok és már számtalanszor volt olyan eset, hogy egy csaj megfogta a fenekemet.

Én szinte mindig farmerban vagyok.

Volt már olyan is, hogy a kezével benyúlt a farzsebembe.

De én egyáltalán nem haragszom az ilyenekért.

Ha tetszett/tetszik még beszélgetek is vele. Ha jobban összejövünk, még randizni is elhívom. Egyszer volt már ilyen kapcsolatom is, ami így indult.

Én, de szerintem minden pasi ilyen, hogy ezért nem haragszik.

Vagy viccesnek tartja, vagy esetleg nem foglakozik vele.

A lányok viszont túl nagy ügyet csinálnak belőle. Ezek szerint ti másképp élitek ezt meg.

2013. szept. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!