Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találok olyan nőt aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan nőt aki kihordaná nekem a gyerekemet?

Figyelt kérdés
Világos legyen mire is kérdezek rá, meleg vagyok de szeretnék gyereket, szeretném hogy valaki maradjon utánnam ha én már nem leszek. Mindenben támogatnám őt is és az annyát is. Mindent fizetnék, de nem akarok egy nővel ezért szexuálisan semmit.
2011. márc. 10. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez Magyarországon nem megengedett.A bér anyaságot büntetik is!Feküdj le nővel arra az egy alkalomra.
2011. márc. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez a béranyaság, ha jól tudom az alsó büntetési tétele 3 év
2011. márc. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagy levegő, vegyél erőt magadon egyszer az életben:P
2011. márc. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%

Neked szerintem a börtön is bejönne, ha valóban meleg vagy.

Amúgy tényleg a béranyaság nem egy jó dolog, bár sokaknak sikerült. De szerintem elég sz@r élete lehet szegény gyereknek egy meleg "apával". Már bocs.

2011. márc. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég rossz élete lenne szegény gyermeknek.Ne büntess egy életet azzal,hogy meleg az apja,mert később ezért csak szenvedni fog.Ha már meleg vagy akkor ne akarj gyereket is.Gondolj arra h milyen rossz lenne neki.Gondolkozz el ezen picit.Nem lehetsz 1xre meleg is meg apa-anya egyben...
2011. márc. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Magyarországon a béranyaság illegális. Ukrajnában viszont legális. Nemrég volt az Aktívban, vagy vmelyik hasonló "színvonalas" műsorban, hogy rengeteg magyar megy ezért Ukrajnába.
2011. márc. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Magyarországon a béranyaság nem bűncselekmény, mégsem végezhetik magyar orvosok, magyar kórházakban. Angliában, Németországban, Romániában, Ukrajnában viszont lehet ilyen beavatkozást végezni.

Külföldön elvégzik a beavatkozást, hazaérkezik az anya, nem vonható felelősségre, nem lehet ezért megbüntetni itthon.

Van még egy megoldás, a roknok között kell keresnem egy személyt, de az csak dajka anya, de ezt a megoldást nem szeretném.

Miért lenne sz@r élete a gyerekemnek? Akinek az anya egy heteró nő, és velem szinte nem is találkozik soha csak egy számára elkészített bankszámlára utalnám a pénzt.

Nem kell rólam tudni a gyerkőcnek, legyen az fiú vagy lány. Lenne egy férfi valahol a nagyvilágban aki támogatja őt.

Ki bántja a gyermekemet mert meleg vagyok? A homofóbok.

A Homofób logikája:

- Nem szabad örökbefogadnotok gyerekeket, mert az ilyen gyerekeket csúfolják, bántják.

- Kik?

- Hát mi!

Más:

Nagyon sok leszbikus ismerősöm is így lett terhes de azt meg én nem szeretném hogy a gyerekemet két leszbikus nevelje fel.

2011. márc. 10. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!