Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fitymaszűkületnél hogy megy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fitymaszűkületnél hogy megy a "bevágás"?

Figyelt kérdés
állítólag csak kicsit bekell vágni, de akkor hol vágják be? a makk alatt? vagy ezt hogy kell elképzelni? és utánna látszódni fog a heg vagy valami? nagyon fáj a beavatkozás? utánna maximálissan fogom bírni azért használni?köszi szépen.
2011. márc. 9. 23:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pfff, hát jópár éve volt nekem ilyen problémám, de már tényleg nem emlékszem, még ovodás voltam... Annyit tudok hogy heg nincs rajta, és kb olyan érzés mintha megcsipnék. Vagy megszúrnák egy tűvel. Nem több...
2011. márc. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

csak a letapadt részt vágják le sztem, de lehet teljesen levágják a fitymádat. nagyon tanácsos előre fizetni egy 20ast az orvosnak, mert nem mind1 hogy hogy vág neki.:) szépnek csinálja-e vagy sem.


nekem hál' Isten szépnek csinálta.:) bár nekem nem az egész fitymám vágta le.


Altatás alatt történik a műtét, tehát hogy fájna?:D


és igen, lesz nyoma mert mindenki látni fogja h körülmetélt vagy, de heg v ilyesmiről szó sincs

2011. márc. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Te borzasztóan félremagyarázod... Ez nem a "zsidó" féle figymalevágás ember... Ez figymaszükület...


Ne aggódj, nem vágnak le semmit, és nem is fáj. ÉS NEM ALTATNAK, még nem is zsibbasztnak, mert nincs értelme...

2011. márc. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de nem vágod.. nem lesz a fitymám eltüntetve, vagy ott a helyszínen fojtom meg az orvost xD hanem csak 1 bemetszést csinálnak majd vagy én nem tudom hogy hogy hivják ezt.
2011. márc. 9. 23:41
 5/12 anonim ***** válasza:
Mondom valójában én sem tudom mit tesznek. Nem is néztem oda. De nem kell félni, kb 5 perc az egész, és mintha egy tűszúrás lenne. Utána sem kell semmit vele csinálni, és nem is fáj utána se...
2011. márc. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

bzmeg nekem volt fitymaszűkületem csak tom h mit csináltak


altattak..

2011. márc. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nekem csak kicsit nehezebb lehúzni, de lejön rendessen
2011. márc. 9. 23:47
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hali!


Amire te gondolsz, az egy keresztirányú "bemetszés" a fityma dorsalis (hátoldali) részén. Ez annyit takar, hogy pár apró érzéstelenítő szurit követően -- amit a cerkád tövébe kapsz majd -- kb. 1-1,5 cm-es függőleges szikevágást ejtenek a fitymádon a beszűkült bőrrészben, -- ha felülről nézed, -- úgy... 6óránál, majd vízszintesen széthúzzák, úgy varrják össze. Ezzel az eljárással a függőleges vágás vízszintes széthúzásával nyert bőrrész a szűkület "toldalékává" alakul, ennek következtében azonban a fityma has-felőli részén picivel rövidebb lesz.

(Ez kissé olyan, mint gyerekkoromban a hajtogatott "tátika"-játék: A tátikát függőlegesen összecsukjuk, majd utána vízszintesen húzzuk (nyitjuk) szét. Ha érted, miről beszélek, akkor el tudod képzelni, hogy ez gyakorlatban hogy műxik.)


Az 10-14 nap (2 hét) után a beültetett varratok kihullanak, ekkor kezd7sz el először majd rejszolni, de csak finoman, addig ne strapáld magad, mert csak szétsérted a sebet, és nehezíted annak gyógyulását.

_ Beavatkozás előtti este rejszold ki magad, mert utána nem csinál6od, éppen ezért éjszakai magömlés ("nedves álom" jelenség) egy szexuális jellegű álom 6ására bármikor előfordul6 a 10-14 nap alatt.

_ Közvetlenül a beavatkozás előtt csöveld ki magad, mert utána fájni és zsibbadni fog a fitymád, és xar lesz!



Bármilyen kérdés esetén >>privizz nyugodtan, és szívesen megválaszolom őket.

Az "Egészség/Férfiak egészsége" témakörben már számos ilyen topik van érdemes áttanulmányozni az ottani kérdéseket is. (Egyébként ez a topik is inkább abba a kategóriába való.)


_ Megkérdez7M, hány éves vagy Kérdező?

_ Mikor lesz a beavatkozás?



Nem lesz ez olyan vészes, nem kell félned! Azonban a dokival a beavatkozás előtt MÉG1X MINDENKÉPP BESZÉLD ÁT, MIT HOGYAN FOG CSINÁLNI!? A saját érdekedben. Ha vannak hozzá kérdéseid, előre írd meg, mert a helyszínen az emberek ált. le szoktak blokkolni izgalmukban.


Sok sikert és FEL A FEJJEL! ;-)

Üdv: EE

2011. márc. 10. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
kössz EE a hosszú leírást :) ám talán 1-2 hét múlva, és 17 és fél éves vagyok.
2011. márc. 10. 10:02
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mit! ;-)

Tehát még nem biztos, hogy elvégezteted?

Mennyire vészes a szűkületed?


Üdv: EE

2011. márc. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!