Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem a párom öccse?

Figyelt kérdés

Huszonéves nő vagyok, a párom 40 éves. Van egy 34 éves öccse, aki kiborít.


Többször csinálta már, hogy a kiskutyája az ölemben ült, odajött megsimogatta, közben a kezemhez ért a keze. Vagy épp lecsúsztatta a kezét a kutyiról, miközben a térdemen csúszott le. És úgy tesz, mintha nem is tette volna, nem zavarja, én viszont zavarba jövök.


A másik eset, hogy párszor már ült mellettem az ebédlőben és odanéztem rámkacsintott, miközben ott jön-megy a párom, meg az édesanyjuk. Kölcsönkértük párszor a fényképezőjét, megtartott 1-2 képet rólunk,meg olyat is amin pl egyedül szerepelek.


Nagyon zavar, vagy én reagálom túl?


2011. márc. 9. 20:42
 1/8 anonim válasza:
megakar dugni
2011. márc. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez egyértelmű. Nem Veled van a baj.
2011. márc. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem tetszel neki, lájkol téged :D

szerintem ne foglalkozz vele, ha az öccsel beszélsz letagadja nem mész semmire, ha a pároddal, akkor családi viszály lesz és ő úgyis tagad, szerintem próbálj meg nem foglalkozni vele

2011. márc. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jobban örülnél, ha bunkó lenne és beszólogatna, hogy mit akarsz egy 40 éves férfitől 20-on évesen?

Lehet, hogy csal szimplán kedves veled. Majd ha megfogja a melleid, meg a lábadközé nyúl, akkor attól zavarba jöhetsz.

Vagy netán neked is tetszik, hogy zavarba jössz? Én csak akkor szoktam zavarba lenni, ha tetszik az illető.

2011. márc. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mindennévfoglalt? ***** válasza:

A 20:46-ossal értek egyet!egyértelműen rád van kattanva!

A leírtakból náluk jó a családi kapcsolat, ebbe belerondítani nem kéne, nagyon ingoványos talajon vagy!

Próbáld meg azt,ha kettesbe vagytok, hogy kérd meg, hogy hagyjon békén, mert ez téged zavar...ha nem érti meg, akkor aljasnak kell lenned...kérdezz rá egyszer hogy tetszel-e neki, és ha igen, akkor mit szeretne veled csinálni, és ezt vedd fel diktafonra ( a legtöbb mobilba van, hangrögzítő), ezután szinte bármire megkérheted, ha nem akarja, hogy a bátyja megtudja! Tudom kicsit aljas, de jobbat nem tudsz :S

Vagy mond el mindezt a párodnak, hogy szerinte ez mi lehet, és legközelebb figyeljen fél szemmel, hogy igazad van, vagy csak túl reagálod!?

2011. márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De nem erőszakos jellem, mindenkivel írtó kedves és van párja. Csak nem...
2011. márc. 10. 20:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor csak szimplán kedvel. Valaki így mutatja ki.
2011. márc. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na, friss eset megint,


most jártunk ott megint. Mutatott a páromnak dalokat, amiket szeret. Én erre megjegyeztem, hogy ez nem jó. Erre betette a kedvencemet és amikor felkaptam a fejem, mosolyogva megjegyezte, hogy nekem is legyen már valami jó.


Mellesleg nagyon rég említettük előtte és megjegyezte. Az agyamra megy már, de komolyan.

2011. márc. 13. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!