Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Trehany vagyok, ha a parom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Trehany vagyok, ha a parom, nincs velem, miert?

Figyelt kérdés

Nem tudtam, jobb helyen feltenni ezt a kerdest.

Veletek fordult elo olyasmi, hogy nem torodtetek semmivel, ha otthon voltatok egyedul? Orak mulva mentel a konyhaba enni, mikor mar majdnem elajultal az ehsegtol, nem furodtel, egesz nap fekudtel az agyban filmet nezve, kimozdulni sincs kedved meg a szobabol se, fel sem oltozol, meg csak arra sem vagy hajlando, hogy fogat, arcot moss. Amugy meg egy virgonc aktiv ember vagyok, van munkahelyem, rendesen bejarok dolgozni, ha epp nem szabadnapos vagyok, rendesen elvegzem a teendoket, mosok, mosgatok, takaritok, rendesen mosakszom, oltozom, rendet rakok, etkezem(bar ezt ketlem, rendes kajat ritkan.) A szabadnapjaimon viszont egyaltalan nem csinalok semmi hasznosat, nincs is kedvem es sokszor buntudatom sincs, hogy tetlen voltam egesz allo nap. Ez nem depresszio biztos vagyok benne. Jokedvu, humoros, mosolygos, baratsagos lelek vagyok, de ezt az egyet nem ertem, miert szarok le ennyire mindent. Vagy mki ilyen? Ez normalis lenne? Az utobbi idoben akkor is ilyen vagyok, ha a parom otthon van. Egyre jobban. Ez mifele bolondsag?


2009. júl. 23. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni, hány éves vagy?

Egyébként én is pontosan ugyanígy vagyok vele, amiket te leírtál... Borzasztó ez az érzés nem? :) Én sem tudom, mitől van, de a bűntudat majd' megesz, ha másnap elgondolkozok magamon, vagy akár akkor. Én két napnál nem bírom tovább az ápolatlanságot, és mindig megfogadom, hogy legközelebb nem fogok ilyet csinálni...

2009. júl. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
21 vagyok. Neha borzaszto igen, megfogadom en is sokszor, hogy nem lesz ilyen. En sem egy hetig csinalom, mivel dolgoznom kell es akkor azert normalisan jelenek meg, de azt kivanom bar ne kene ezeket a hulyesegeket megcsinalni.
2009. júl. 25. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!