Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban aki nagyon bejön nekem. Neki van barátja. Kb. 2-3 éve szeretem. A legbosszantóbb,hogy amikor még nem volt barátja,akkor sztem lett volna esélyem nála (jelekből ítélve). Szeretném már elfelejteni őt, de hát mindennap látom. Megmondani nem fogom neki,mert minek, égő, és gondolom a hír is terjedne. Kíváncsi vagyok a tanácsaitokra, illetve véleményeitekre. 18/F
2011. márc. 9. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, ha már eldöntötted, hogy nem mondod el neki, akkor nem tudok mit mondani neked. Mondjuk tényleg nincs értelme vallani neki, majd esetleg ha már nincs barátja.

Amúgy meg ne járjon rajta az agyad, szórakozz, lógj a haverokkal, majd jön a semmiből valaki, aki még jobb is lesz, mint az o.társnőd! :)

2011. márc. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát,mátr csak ez az év van hátra nem?ha eddig kibírtad,akkor ezt a pár hónapot is ki fogod.
2011. márc. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!