Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-24 éves férfiak! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-24 éves férfiak! Milyen számotokra az ideális nő?

Figyelt kérdés
külső/ belső tulajdonságok
2011. márc. 8. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehessen vele jót beszélgetni, és sokat mosolyogjon, de legyen egy kicsit egy huncut is.
2011. márc. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ja külső kimaradt... Külső meg szerintem teljesen tök8, ha minimum úgy nézel ki mint az átlag, akkor bárkinél jó esélyekkel indulsz.

21F

2011. márc. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem vagyok válogatós fajta :D persze ne legyen tonnadonna, de ne is legyen egy hurkapálca vékonyságú. én például az átlagos nőket szeretem, a se nem túl csúnya, se nem olyan szép mint egy topmodell, hanem a hétköznapi, amolyan megkapható változat.:) belső tulajdonságoknál nekem például fontos, hogy ne legyen buta mint egy tök, legyen humorérzéke (értse a poénjaimat és ő is legyen vicces, talán még az se baj ha kicsit lökött :) ), persze tudja mikor kell komolyan, felnőttként viselkednie, jah és nem utolsó sorban: ha szeretem akkor azt tisztelje. Sajnos éppen ez utóbbit nem kapom meg újabban.
2011. márc. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát olyan van sokXD Külsőben engem nem érdekel, mert olyan mint a másik. Belső tulajdonságban legyen nagyon kedves. Az őszínteség nálam annyi mint a másiknál, akkor hiszem el ha megtörtént. Tehát legyen kedves és megbízható:) és alap a humor.
2011. márc. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hmm, köszönöm szépen! :)
2011. márc. 8. 22:07
 6/12 anonim ***** válasza:
nagymellű
2011. márc. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez az ami nekem hiányzik..
2011. márc. 8. 22:22
 8/12 anonim ***** válasza:
Pech.
2011. márc. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 TWIO ***** válasza:

A mell nem szempont. Bár jómagam nem hölgyekben utazom, de a női szépséget természetesen látom. A kismellű nők ezt igen ügyesen ki tudják használni. Ők is szexik (nem hiszem, hogy lenne férfi, aki nőt ezért visszautasítana), ugyanakkor valamiért pajkosabbnak, talpraesettebbnek vélem őket. Ha szép az arcod, átlagosan szép a tested, a melled pedig aprócska, az nagyon szép ám továbbra is így összképileg :). Csak bátran! :)

Illusztráció: [link]

2011. márc. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
ideális nő nincs! ha lenne szép lenne és vonzó, hogy tetszen. kedves és barátságos, hogy jól ellegyünk. okos, értelmes, hogy jókat beszélgessünk. rendes, családias, hogy hosszú távon is jól meglegyünk. de talán a legfontosabb, hogy létező személy legyen!
2011. márc. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!