Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mennyire tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire tetszenek nektek a húsosabb lányok?

Figyelt kérdés

Nem,nem kövérre vagy molettre gondolok,hanem az olyanokra,akik alkatukból fogva húsosabbak,nőiesek.Pl.

[link]

[link]

[link]

Mi a véleményetek róluk?Vagy tényleg már mindenkinek a kislányos,vékony nők tetszenek?


2011. márc. 8. 15:46
1 2
 11/18 PT-Daniel ***** válasza:

Nem csunyak a nök a kepeken, de nekem nem jönnek be.


Nekem nagyon tetszik, ha egy lany vekony, sportos alakkal rendelkezik.

2011. márc. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

Rihanna tényleg nem annyira húsos,de Beyoncé,meg Kim már az szerintem.Nekem is hasonló alakom van,széles a csípőm,"nagy",kerek fenekem van,húsosabbak a combjaim is,pedig sportolok,egészségesen kajázom,és mégis.

2011. márc. 8. 16:10
 13/18 anonim ***** válasza:
Egyik sem húsos. Sőt, még az arcuk sem szép.
2011. márc. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én szeretem a telt nőket, de a feka luvnyák felejtősek.
2011. márc. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Örülj neki, hogy ilyen alakod van sokan irigyelnek téged. Az, hogy mindenkinek a vékonyak jönnek be nem igaz. :)
2011. márc. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a nők a képeken csinosak, ez még nem a húsos kategória. Az pár kilóval fentebb van szerintem.
2011. márc. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ezek húsosak??? Akkor én HÚSOS VAGYOK a 60 kilómmal? Mert kb ugy nézek ki mint RIHANNA! Nekem ez husos!

[link]

2011. márc. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Jééé akkor ezek szerint én az elfogadható, normál kategóriába tartozok. :P

Köszi kérdező, hogy feltetted a kérdést. :)

2011. márc. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!