Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki0702 kérdése:

Nagy a korkülümség?

Figyelt kérdés
11 évesen 2-3hónap
2011. márc. 8. 15:03
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
na ide figyelj te p öcs nekem ne szoljá be mert megkereslek be bas zom a szádat
2011. márc. 11. 19:14
 22/25 anonim ***** válasza:
Okés. Hozod a tesóidat is? Hányan vagytok 10-12 en? Mondom várlak gyere és ne szövegelj.:)
2011. márc. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"amm sztem nem minden nő kur va csak ha így gondolod aza anyád biztos az te homoszexuális nyomorék"


Kérdező, süt az értelem és az intelligencia a szavaidból, komolyan mondom, elvakít. *-*


"na ide figyelj te p öcs nekem ne szoljá be mert megkereslek be bas zom a szádat"


Eszméletlen, milyen nagy a szád. Lefogadom, hogyha összefutnál azzal az illetővel, akivel eme csodás oldalon halovány összetűzésbe sodortad csekély elmédet, nem lennél más, csak egy farkát behúzó kisgyerek.


Zárójelesen megjegyezném, de mivel így kezdtem, engedelmeddel nem teszem ki a zárójelet magát, szóval már a kérdés feltevésekor is kiröhögtelek, ugyanis olyan szó, hogy "külömbség" nem létezik. Úgy írják helyesen, hogy "különbség", és meg is magyarázom, miért. Ez egy tökéletes példa a nyelvtanórákról ismeretes képzés helye szerinti részleges hasonulásra, ami abban nyilvánul meg, hogy az N részlegesen hasonul a B-hez, ezáltal kiejtéskor M-nek ejtjük, a könnyebbség kedvéért. Hangsúlyoznám, ez az írásban NEM jelölt csoportba tartozik.

De ezt neked nem kell tudnod, hisz' 11 éves vagy, ezt csak 7.-ben fogjátok venni.

És ezzel elő is hoztam, hogy mit is kellene csinálnod ennyi idősen. Elgondolkozhatsz ezen, de főleg a tanulásra gondolok. De a teljesség igénye nélkül mondok pár példát, mivel foglalhatnád el magad a szerelem helyett: játssz, kacagj, cseperedj (ez valami pelenka reklámban volt)...

2011. márc. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Jaa, olyan meg, hogy "külümség" meg főleg nincs! :D:D
2011. márc. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
amm csak sztem hagyuk abba ez nem arra van h vitázunk de nekem 8
2011. márc. 12. 07:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!