Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagy választék miatt lenne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagy választék miatt lenne? (lent)

Figyelt kérdés
Több fiúnak is tetszem, de nem tudok választani. Tetszek egy 14, egy 15, egy 16 és két 19 éves fiúnak. A fiatalabbakkal annyora nem vagyok közeli kapcsolatban, ezért a külsőm moatt tetszhetek nekik, de a két 19 évessel nagyon közeli kapcsolatba kerültem, ők önmagamért szeretnek. Persze felállítottam magamban egy fontossági listát, de mégsem tudok választani, mert félek, hogy összetöröm a többiek szívét, ha összejönnék az egyikkel, tuti más kellen. A szívem a nagyobbakhoz húz, de az eszem mindig visszahúz... Ti ki mellett döntenétek? Ez a 4 év korkülönbség sok? Köszönöm! Egy lassan 16 éves lány.
2011. okt. 29. 15:02
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
A 19 évesek nagyon is kimutatják érzéseiket velem szemben, sőt versengeni is szoktak értem... És ne gondoljátok, hogy egy egoista tinip*csa vagyok. Nem tartom magam szépnek, visszahúzódó vagyok. Ja és az egyik 19 éves mindenkinek tetszik a közös környezetünkben, de eddig senki nem kellett neki, én vagyok az első.
2011. okt. 29. 15:08
 2/17 anonim ***** válasza:

kösz 4 pasi

A

B

C

és persze D

na most ehhez szóljon vki... ahhoz talán ismernünk kellene a 4 srácot.

2011. okt. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
5:)
2011. okt. 29. 15:12
 4/17 anonim ***** válasza:
ja bocs akkor szegény E kimaradt
2011. okt. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

választani... mintha kutyákról beszélnél.


nincs h*lye kérdés csak h*lye gyerek

2011. okt. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
tudsz jobb szót mondani rá?
2011. okt. 29. 15:18
 7/17 anonim ***** válasza:
mondom hogy nincs h*lye kérdés
2011. okt. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
fikázni persze tudsz... -.-"
2011. okt. 29. 15:38
 9/17 anonim ***** válasza:

fontossági lista, választás, versengés


ezeket te mondtad, de a szerelem nem ezekről szól. Ha szereted az egyiket az okés azonban csak azért h a f*szbukos profilodba tedd a "szerencsés kiválasztottat" hát akkor forgassátok le a VV6-t a szobádban

2011. okt. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
vagy a 7-t mert nem tudom most melyik megy a tvben
2011. okt. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!