Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy végre megszab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy végre megszabaduljak tőle és hogy nyugodtan éljek tovább? Vagy szóljak a mostani nőjének?

Figyelt kérdés
Tavaly októberben volt egy indokolatlan t-megszakitásom. Igy utólag visszagondolva helyesen cselekedtemm, mert most derült ki, hogy a gyerekem apjának volt egy másik nője, aki gyereket szült neki. Állatira mérges vagyok, hogy hogy hagytam magam becsapni. Ráadásul sok pánzt költöttem rá és magamra szinte semmit. Megkértem szépen hogy semmisitsemeg a nála lévő UH-s képeket a gyerekünkről. Nme akarja megtenni. Mélyságesen felháborit a dolog. Tanácsot szeretnék tőletek kérni.
2011. márc. 7. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem értem a kérdésedet? most zaklat téged, mert a leírtakból kiderül, h annyi a problémád, h megtartotta a képeket, ami szerintem normális. te valószínű csak szeretnél valamiért szólni, ürügyet arra, h beszélhess vele és hogy ne szakadjon meg a kapcsolat. és mérgelődsz itt neki. ha vissza akarod kapni, legyél kedves, ha meg nem akarod visszakapni, nem mindegy hogy megvannak-e neki a képei vagy nem? amúgy nagyon sajnálom a helyzetedet, szörnyű lehet ezt átélni.
2011. márc. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A mostani nőjének ne szólj, attól neked nem lesz jobb. Az csak bosszú lenne. Inkább felejtsd el és ne is foglalkozz azzal, hogy él. Nagoyn jól tetted, hogy kiléptél az életéből. Felejtsd el, és szerintem egyáltalán nem lényeges, hogy milyen képeket hord magánál a fickó, mert az a gyerek már úgysem fog megszületni. Mintha nem is létezett volna. Ne keresd, ne beszélj vele többé, nem érdemel meg.
2011. márc. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van és csal magam húzom fel ilyenekkel. Meg kell mondjam nagyon hiányzik az én tündérkém, de már sajnos nem tudom visszaforgatni az időt. Megpróbálom elfelejteni, hátha.
2011. márc. 7. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!