Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez így egészséges vagy beteges?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így egészséges vagy beteges?

Figyelt kérdés
Fősulin ha untat egy óra vagy fáradt vagyok, gyakran leteszem a fejem az asztalra és behunyom a szemem. Azonban ilyenkor gyakran elkezd szűkülni a nadrágom, pedig nem is fantáziálok senkiről és semmiről. Még azt sem mondanám, hogy szexis tanárok tanítanak, vagy hogy szexis csoporttársak közelében ülök. Miért van ez?
2011. márc. 7. 07:27
 1/5 anonim ***** válasza:
:-D ... azt nem tudom hogy beteges e vagy egészséges, de minden esetre gyakran előfordult velem is ilyesmi, föleg ha unalmas volt az óra, akkor mindenhol lettem volna csak ott nem, dehát ott kell ülni, mi jön elő? a szex, ennyi... nem hiszem hogy nem "fantáziálsz" vagy ha mégsem akkor nem tudom, lehet akkor valami vérkeringési probléma, jobb lenne ha inkább fantáziálnál... és ugy lenne, nincs abban semmi...
2011. márc. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó jó, de azért is csukom le a szemem, mert unalmas az óra, de ráadásul nagyon fáradt is vagyok a koránkelés miatt, stb. Megnyugtató, hogy nem csak én vagyok ezzel így. :D
2011. márc. 7. 09:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha álmos vagyok nekem is feláll. Gondolom ellazulnak az izmok, a vér meg beömlik.

Egyszer a vonaton bealudtam (kb. 15-20 percre) és mikor magamhoz tértem állt, mint az állat. Elég látványosan. Még szerencse, hogy nem ült senki arrafelé, de a franc tudja hányan mászkáltak össze-vissza amíg kómáztam... :D

2011. márc. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyébként a cerka állását is a paraszimpatikus idegrendszer befolyásolja, ugyan az mint az alvást, és pihenést, ilyesmi kapcsolat is lehet, amugyis reggel is mindig áll, szerintem hasonló ok, szóval semmi probléma (elsö voltam,c sak ez még eszembe jutott)
2011. márc. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A vonatos meg hatalmas! :D
2011. márc. 7. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!