Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy találjam meg a városban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjam meg a városban?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy lánnyal a buszon és mikor leszálltam elmosolyodott mert ránéztem. Csak az a baj, hogy nem tudom hogy hívják és hova jár suliba. Szerintetek, hogy találjam meg. Nagyon beleszerettem és elég kedvesnek tűnt
2011. márc. 4. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mintha tűt keresnél a szénakazalban, ez egy fellángolás lehet.DE ha a sors ugy akarta hogy találkozzatok, akkor biztos lesz még rá alkalom, és akkor ha meglátod, lépj :)
2011. márc. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nagy szerencsével. De azért lottózz is, hátha az is bejön.
2011. márc. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Melyik városban?
2011. márc. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 szamóca. ***** válasza:
azért az sem mindegy melyik városról van szó:) pesten kb esélytelen. kisebb városokban próbálkozhatsz többször azzal a busszal járni, eseteg közösségi oldalakon nézelődni.
2011. márc. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
érdekes, hogy beleszerettel .. de mindegy, menj majd ugyanazzal a busszal, ugyanazon a napon és abban az időben, amikor láttad, hátha megint ott lesz
2011. márc. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
debreceni vagyok
2011. márc. 4. 17:21
 7/11 anonim ***** válasza:

keress rá facebookon, vagy myvipen

myvip már igaz nem olyan jó, de akiket keresni szoktam ott mindig megtaláltam :D

2011. márc. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
jó de épp ez az hogy hogy keressek rá
2011. márc. 4. 17:44
 9/11 anonim ***** válasza:
hogy nézett ki a lány?..hátha olvassa:D
2011. márc. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát először is kb. olyan 16:15-kor szálltunk fel együtt én udvariasan előreengedtem és leült. Akkor jól láthattam szőkés-barna haja volt volt rajta egy kis smink, és egy világosbarna bőrdzseki volt rajta. Ezután felállt és azt hittem leszáll, de nem hanem hátra ült. Én leszálltam és ránéztem mert pont úgy ült hogy láttuk egymást.
2011. márc. 4. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!