Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek így is sok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így is sok a korkülönbség?

Figyelt kérdés

Nem számomra ismeretlen emberek válasza alapján fogok dönteni, mert biztos vagyok a dolgomban. Csak kíváncsi vagyok, ti mit gondoltok.

Tehát adott két ember (ellenkező neműek). Rengeteg közös témájuk és hobbijuk van, tudnak együtt hülyéskedni, és komolyan beszélni. Hasonló az ízlésük, a világnézetük. Kitartanak egymás mellett. (ezen feül a szokásos "közös vonások", és minden megvan)

A korkülönbségnek tehát csak a tudata van meg, egyáltalán nem érződik a kapcsolaton.

17 éves lány, és 30 éves férfi. (egyelőre csak "barátság")

Ti mit gondoltok erről? (mégegyszer: nem ez alapján fogok dönteni, csak mindig azt látom az ilyen jellegű kérdéseknél, hogy "biztos nincs közös témátok", stb., így kíváncsi vagyok, hogy ez esetben mit mondotok)

Köszönöm a válaszokat!


2011. márc. 3. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:

nem vészes. szerintem !

meg nem az a lényeg. ha jól megvagytok a kor tényleg mind1 :)

2011. márc. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
persze a kor tényleg mindegy. majdnem az apád lehetne, de ezzel nyilván nincs semmi gond...
2011. márc. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha biztosak vagytok benne... De vigyázz azért. Amúgy a kor nem akadály.
2011. márc. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"majdnem az apád lehetne"

13 éves volt, mikor megszülettem, így nehezen lehetne az apám... :D Bár a mai világban... :D

(Egyébként tudom, hogy értetted. :D )

Mindenkinek köszönöm a választ. :)

2011. márc. 4. 17:21
 5/7 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nem sok a korkülönbség, én is az idősebb férfiak felé vonzódom, kialakulóban is van egy kapcsolatom. Nagyon jól megértjük egymást, vigyáz rám és mindent megtenne értem. Ha szeretitek egymást, nincsen akadály semmire. Nem a kor számít egy kapcsolatban. Hanem a fő az, hogy bízzatok egymásban és mindenen fölül szeressétek egymást.:) Hajrá.:) Szurkolok:)

18/L

2011. márc. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2011. márc. 4. 19:37
 7/7 anonim válasza:
Szerintem nyugottan.van olyan ismerősőm F:43-44 L:18 éves a kor sohasem számít :D
2011. márc. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!