Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, Lányok ezt a helyzete,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Lányok ezt a helyzete, hogyan kezelitek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Most fogunk 1.nek találkozni, de amikor beszélgetünk és semmi olyanról nincsen szó a párom akkor is áll, mert velem beszélget(az más kérdés, h mire gondol).Chippendale(csippendér)ként dolgozott.

Azt beszéltük valamelyik nap, h ha személyesen fogunk találkozni, csak 1 csók és Ő akkor is állni fog, Azt viszont tudja, h Én nem fogok rajta segíteni semmilyen formában.

Fiúk/Férfiak mit csináltok, h ne álljon fel?

Lányok/Nők mit kezdjek a helyzettel?

Mert valamelyest mindkettőnknek, "kellemetlen", h csók majd Ő feláll és könnyít magán, így nem lehet randizni.

Ha voltatok hasonló helyzetben, mit csináltatok?


ÉRTELMES VÁLASZOKAT, már ha végigolvastad, h mi a problémám. Köszönöm!


2011. márc. 1. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Randi előtt könnyítsen magán, hogy ne legyen tele a zacsi. Egyébként meg felnőtt férfinak ezt tudnia kell kezelni (főleg, aki az éjszakában dolgozik), úgyhogy ne parázz. Ha meg mégis feláll, akkor mivan? Örülj neki, hogy izgul rá, tégy úgy, mintha nem is látnád.


csippendér :D :D

2011. márc. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
elsőnek találkoztok, de már a párod? nem értem:D
2011. márc. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen a vilagon nincs! Ennyire ocska dumat, hogy megdugjon! Ugye most tenyleg nem hiszed el, hogy lehet ugy merevedese, hogy azonnal el kell rohanjon kiverni, nem mulik el magatol kb fel perc alatt?

Menjen el urologushoz, ha a fenti helyzet igaz, ha nem, verje ki elotte, ez az en velemenyem is, es talaljon ki valami eredetibb csajozos dumat.

2011. márc. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

csippendér XD ezjó

amúgy meg mit zavar ha áll neki, inkább örülj, hogy bejössz neki.

2011. márc. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek! :D


Kommentelhettek még azt is megköszönöm, és odaírjátok a korotokat és nemeteket?

2011. márc. 1. 23:08
 6/12 A kérdező kommentje:
1.Köszike :D
2011. márc. 1. 23:09
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az előző barátommal én is így voltam. Nemes egyszerűséggel figyelmen kívül hagytam. :D
2011. márc. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Vagyis ha feláll neki, ugyan úgy folytassuk a csókolózást?

Azt tisztáztuk, h CSAk csók(olózás), ruha marad és nem is nyúlhat mindenhova és Ő azt is tudja, h én sem fogok oda nyúlni.

És esetlegesen utána beszélgessünk? vagy..?

2011. márc. 1. 23:26
 9/12 Ywerd ***** válasza:
Kérdezd meg tőle hogy a fellépéseken hogy bírja ki .Aztán akkor menjen veled úgy randizni,mintha fellépni menne.Egyébként szerintem meg csak kamuzik.Aki "csippendér" az tudja ezt kezelni.Remélem majd a randi után is tájékoztatsz minket hogy mi volt :D 30F
2011. márc. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A legtöbb pasinak feláll, ha lát egy jó nőt vagy akár csak az eszébe jut egy jó nő. Nem kell vele foglalkozni.

Az meg, hogy meddig mentek el, csak rajtad múlik. Ha te úgy döntesz, hogy nem lesz csók, akkor ne hagyd. Ha csak a csókig szeretnél elmenni, akkor szólj rá, ha megfogja a melledet.

Amúgy az erekciók nagy része orgazmus nélkül múlik el, úgyhogy ne legyenek olyan tévképzeteid, hogy csak azért, mert felállt neki, ki kell elégítened, vagy különben ő teszi meg magának.


23F

2011. márc. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!