Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti, hogy vagytok ezzel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Ha van valaki akit pl ma ismertetek meg, de nem személyessen, és mondjuk elhív találkozni(nem randi) akkor belemntek? Vagy nem?


Indokot is!:D


2011. márc. 1. 21:27
 1/5 anonim válasza:
100%
belehát hát ha jó csaj vagy pasi ilyen randi szerű és ha van rla valami halvány foglamam hogyki őő akkor persze h belemenék
2011. márc. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én lány vok szal fiúval nem :D Tudom, hogy nem lenne semmi, de a páromat kicsit ölné az ideg. De ha csaj lenne és barátkozni akar, azért előtte jó lenne beszélgetni pl msnen vele, v face-n, nem tom. Azért így hirtelen elhívna 1 vadidegen, nem hiszem hogy elmennék, én egy kicsit tartok az ilyentől.
2011. márc. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem.Mondjuk msn-en beszélnék előtte egy pár napig,hogy mikor a talira kerülne a sor,akkor ne legyen az a kínos csend,mint két ismeretlennél.

15/L

2011. márc. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lazán ha tetszik meg hogy ha szimpatikus
2011. márc. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem. Túl keveset tudok róla, lehet nem is tudnánk miről beszélgetni. Ha már pár napja beszélnénk msnen, vagy telón, az már más. De így tök ismeretlenbe lehet egy pszichopata is :DD
2011. márc. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!