Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ez a fiúknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez a fiúknál?

Figyelt kérdés

Van egy srác,csak látásból ismerem,de mindennél jobban szeretem. Szeptember óta szemezgetünk.

Október körül megváltozott a tekintete.Annyira más volt.Melegség és szeretet áradt belőle,és igazából leírhatatlan,úgy éreztem,tetszek neki.Viszont egy ideje (kb. 1 hete) annyira máshogy néz.Szinte szúr,mintha haragudna rám valamiért.

De ha utál,vagy nem tetszek neki,miért néz mindig?

Elsősorban fiúk véleményére vagyok kíváncsi.Miért lehet ez?

Egyébként én 17,ő 19 éves.

(Az,hogy ha tetszenék neki,már lépett volna,szerintem nem így van,mind 2-en félénkek és visszahúzódóak vagyunk)


2011. márc. 1. 14:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Van egy srác,csak látásból ismerem,de mindennél jobban szeretem."


OMG. Egyébként gondolom mindegy, hogy kőbuta-e, esetleg tuskó paraszt. A lényeg, hogy melegséget sugároz a szeme.

2011. márc. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csak egy kis lépést kéne tenni valamelyikőtöknek, hogy megtudd, mit jelent ez. Legyél Te a bátrabb. Megéri!
2011. márc. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

hogy lehet valakit ugy szeretni hogy nem is ismered? :D

mellesleg lehet azér tnéz mert te is nézed ...

2011. márc. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hallottam már beszélni,láttam,hogy viselkedik embertársaival,nagyon értelmes és rendkívül rendes másokkal,és udvarias is.Mindig előre enged,ha egyszerre érünk az ajtóhoz pl.,vagy ha egyszerre szállnánk le a buszról.Ritka normális.

Mellesleg majdnem kitűnő tanuló.

2011. márc. 1. 14:16
 5/11 A kérdező kommentje:

Ő kezdett hamarabb nézni.

Egyébként nem mernék lépni...

2011. márc. 1. 14:16
 6/11 A kérdező kommentje:

Én hiszek abban,hogy létezik szerelem első látásra,máshogy nem is tudok szerelmes lenni.Érdekes.Akinél először nem érzem,annál később sem fogom,hiába próbálkozunk.

Most fordul velem elő másodjára,szóval tudom,hogy ez szerelem:)

2011. márc. 1. 14:20
 7/11 anonim ***** válasza:

Ugy tunik, egyelore a ti kapcsolatotok a szemeiteken keresztul bonyolodik!

Szerintem lassan el kene gondolkoznotok, hogy a latason kivul mas erzekszerveket, valamint a kommunikacio egyeb formait is be lehetne vonni a jatekba!

2011. márc. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted nem utál?
2011. márc. 1. 15:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak beképzeled magadnak ezt az egészet.
2011. márc. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont.
2011. márc. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!