Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek melyik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek melyik?

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogy a lányok többsége a rövidre nyírt szőrös péniszt tartja izgatóbbnak, vagy a csupaszt?

Én ugyan fiú vagyok de a csupaszt nagyon kisfiúsnak tartom. :S


2011. febr. 28. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A rövidre nyírt szőrös a befutó nálam. Imádom mikor lovaglás közben hozzádörzsölődik a csiklómhoz...;-)
2011. febr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lenyírod csupira aztán megnőhet max 1 centire. én nekem bejön csupin is, meg 1 centisen is. de ha már hosszabb, akkor ágyő pénisz!
2011. febr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem abszolút nem zavar, ha szőrös. Viszont szexibb, ha rövidre van nyírva, látni rendesen a méretét, és a látvány izgató. :) A csupasszal sincs gond, bár én maradok a szőr mellett. 21/L
2011. márc. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hát szerintem az is elég kisfiús. Rövidre nyírt sem túl jó, ilyen fél, talán egy centisen jó. Ha csupaszra borotválod, pár napon belül tüsis lesz, és szúrni fog elég durván. Gondolj bele, ha olyan testhelyzetben vagytok, és épp megszúrja a csiklóját, mennyire lelombozó. Tapasztaltam, nagyon rossz :(

DE ha körülborotválod a péniszt fél centis sávban, akkor a száját nem fogja szúrni.

2011. márc. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen eggyet értek a fentiekkel. :)

1 cm körüli teljesen jó, nem baj ha van egy kis szőr a pasin, attól lesz férfias, és igaz az is, hogy izgatja a csiklót lovagló póz közben. ;)

2011. márc. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!