Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hány éves kortól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K10 kérdése:

Szerintetek hány éves kortól jó/normális a szex?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 14:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nem tudom mit bántjátok itt a 15-16 éves korosztályt.. hidd el már megértjük azt, amit mondtál a szeretetről és felelősségről..
2011. febr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én 16 éves koromban vesztettem el a szüzességem, és egy percig sem bántam meg! 3 évig együtt voltunk a párommal. De volt olyan osztálytársam, aki akkor még majdhogynem babázott, na nekik pl. 18-20 éves kor alatt nem érdemes. Én úgy gondolom, amikor az ember elég érettnek és felkészültnek érzi magát. Én az voltam.
2011. febr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 ekeke ***** válasza:
Hormonálisan már 12 éves kortól lehet jó, (nem JÓ, csak egy kínzó vágy nem kínoz vagy fél napig) de pl nekem 28 éves korom táján jött el, hogy az igazi élvezeteket elérjem. Valahogy úgy alakult, hogy a mennyiségi helyett a minőségi lett a fontosabb.
2011. márc. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"nem tudom mit bántjátok itt a 15-16 éves korosztályt.. hidd el már megértjük azt, amit mondtál a szeretetről és felelősségről.."


Pont erről beszélek. Teljesen biztos vagy abban, hogy amit csinálsz, az helyén van. Egy 16 éves még csak annyit tudhat, milyen egy fellángolás, a felelősségről pedig ne is beszéljünk. Azt még egy 20 éves fiatal sem tudja pontosan...

2011. márc. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!