Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolhat? Mit tudhat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat? Mit tudhat? Miért csinálja?

Figyelt kérdés
Van egy srác , egy suliba járunk. Csak msnen beszéltünk párszor. De az is lehet hogy nem is tudja ki vagyok. Suliba van hogy néz , de nem tudom miért.Vajon tudja ki vagyok? Volt h azelőtt is nézett h felvettem msnre .Egyébként nekem tetszik. Vajon tudja?
2011. febr. 25. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:

lehet furcsán hangzik de nemlátok bele a gondolataiba.

és szerintem más se.

max az ezo-ban.

2011. febr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Suliba van hogy néz" "Volt h azelőtt is nézett h felvettem msnre "


Jam, hát megesik, hogy akinek van szeme az néz vele. Én is szoktam példának okáért, de ismerek még egy rakat embert, aki nem csukott szemmel mászkál az iskolában.

2011. febr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!