Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
van 1 lány aki tetszik és elakarom mondani neki hogy tetszik? tudnátok irni példákat? normális válszokat várok 14/f
2011. febr. 24. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom komolyan...

Mit szeretnél ettől a lánytól??

Írj róla 1-2 szót, hogy milyen..

2011. febr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát ugy ismertem meg hogy mind2-en elmentünk Romániába(táborba). csak akkor más tetszet neki. De mostmár nincs senkije és kb 2 hete elkértem az msn címét. Egész jol eltudunk dumáni. stb...
2011. febr. 24. 19:17
 3/3 Norb66 ***** válasza:
Nincs példa, magadat add. Olyan módon áruld el ami jellemző rád. Ha oda mersz menni hozzá akkor úgy. Ha félénk vagy akkor írj neki levelet. Magadat add.
2011. febr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!