Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem, hogy most mit akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, hogy most mit akar (? )

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam, aki nekem nagyon tetszik. Én tök átlagos vagyok(, de tényleg nálam átlagosabb nincsen).Ő viszont nagyon jól néz ki. Az osztályomból is szinte minden lány nyomul rá, egyáltalán nem gátlásosak(,nem úgy, mint én). Nyalogatják meg puszilgatják, ölelgetik stb. Egy ideje úgy döntöttem, hogy nem érdekel, úgy se érdeklem, de már többször is feltűnt, hogy bámul. Nem tudom most mit gondoljak. Azok a lányok, akik nyomulnak rá sokkal szebbek nálam. Nincs is semmi esélyem, de egyáltalán nem értem, hogy miért néz, amikor még szép se vagyok. Nem igazán szoktunk beszélni, sajnos, de, amikor beszéltünk, akkor az jó volt, elég jól elbeszélgettünk az egyik szünetben, de ennyi a maximumom. Néha már nagyon felidegesít a viselkedésével. Most miért néz ? Én nem értem..
2011. febr. 24. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt ne feledd, hogy a kinézet, az hogy valaki szép, szubjektív. Lehet egy lány tök átlagos is, ha rabul ejt a kisugárzása, az öltözködése, vagy bármi. Szóval az, hogy átlagosnak látod magad (és lehet hogy tényleg az vagy), még nem jelent semmit. Hogy miért néz? Azt nem tudhatja itt senki... viszont 21. század ide vagy oda, az első lépést a fiúnak KELL megtennie. Egyszerűen gáz, ha egy csaj kezdeményez. Nem fog működni. Ez afféle "törvényesség". Persze lehetnek kivételek, mint mindenben.
2011. febr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Norb66 ***** válasza:

Attól hogy minden lány vagyis ribanc rámászik az nem azt jelenti hogy annak a fiúnak be is jönnek azok a lányok. Hidd el hogy szép vagy. És tudod mit? Ha te nem hasonlítasz azokra a ribancokra és mégis téged néz, az azt jelenti hogy bejössz neki (természetesen) és azok akik rámásznak nem, mivel ők "máshogyan néznek ki". Szóval akiknek valóban nincs esélyük azok a ribancok.


Nagyon is sok esélyed van :) Úgyhogy nyiss felé, hogy jobban megismerhessétek egymást. Próbálj többet a közelében lenni hogy több lehetőségetek legyen beszélgetni. Legyen önbizalmad! Te jössz be neki, nem azok a lányok, ez egyértelmű, hisz téged néz :) Sok sikert! :)

2011. febr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy pont azért talál vonzónak mert nem adod ki magadat, úgy mint az a többi lány. A leírtak alapján nagyon közönségesen viselkedhetnek és ez egy jóérzésű pasinak fel is tűnik. Nem azt mondom hogy tuti hogy beléd van zúgva, de van rá esély hogy tetszel neki. Ha megint néz, mosolyogj rá vagy próbálj meg kicsit többet beszélgetni vele;)
2011. febr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha meglátom, hogy néz olyankor általában egymás szemébe bámulunk, aztán vagy én kapom el a tekintetemet vagy ő.
2011. febr. 24. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!