Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is akik nem olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is akik nem olyan nagy bulizósak azok hamarabb házasodnak?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm ezt vette észre, hogy régi osztálytársai közül azok házasodtak hamarabb akik nem éltek olyan kicsapongó életek míg akik igen azok 30 évesen is egyedül vannak.
2011. febr. 24. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:

talán azért, mert aki sokat bulizik, annak ált. több kapcsolata van sztem. és így megszokja azt h csajok/pasik jönnek mennek, és nem olyan "lekötelezem magam valaki mellett" típusúak :D

észrevételem szerint legalábbis

2011. febr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
igen, mert ők inkább képesek egy komoly, érett kapcsolatra, mint azok, akik minden héten mással k*féltetik meg magukat egy buliban
2011. febr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül igaz. Én nem járok buliba, és 20 évesen még nem volt barátnőm. Lehet hogy 30 éves koromig nem leszek házas, max odáig eljutok hogy végre lesz valakim.
2011. febr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, mert ők nem tudják mi az igazi élet! :D


De a viccet félretéve elég sok olyan embert ismerek, aki azért nem bulizik, meg pasizik/csajozik, mert nincs önbizalma, pl ezért nem mer táncolni sem. Az ilyenek aztán örülnek, ha valaki szóbaáll velük végül és megpróbálnak foggal körömmel belékapaszkodni. Ha a másik is ilyen, akkor könnyebb dolguk van, és akkor gyorsan összeházasodnak, gyereket vállalnak. Egy részük így valóban boldog, mert örül, hogy van valakije és teljesen kivirul az esküvő után, mintha valami nyomás lett volna rajta előtte. A másik fele pedig az esküvő után azon küzd, hogy tökéletesnek mutassa az amúgy elcseszett életét, tisztára besül a házasságuk egy pár év alatt és csak kényszerből maradnak a másikkal, merthogy nekik ez jutott, úgyse találnának mást...

Sajnos ezt most nem piszkálásképpen írtam, mert bár még csak 26 éves vagyok, rengeteg ilyet látok, főleg a második típus a jellemzőbb, az elsőre igazából csak 1 példát láttam eddig...

2011. febr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem azért nem bulizok mert cikisen táncolok bár lehet h cikisen táncolok de nem érdekel szóval azért nem járok bulizni mert baromi unalmas és nem találom ott a helyemet.
2011. febr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!