Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a baja? :' (

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a baja? :' (

Figyelt kérdés

Ma amikor meg akartam beszélni a párommal a mai taálkozót felhívtam, de olyan mértékben lekezelően, unalmassan beszélt, hogy én alg tudtam mit mondani.

Eddig még soha nem volt vele ilyen problémám, és mikor végre kinyögte, hogy neki mikor jó, megkérdezte, hogy nekem is jó-e. Mikor mondtam, hogy igen vett egy jó nagy levegőt a telefonba fújta (vagyis mintha sóhajtott volna) és mondta, hogy "remek"

Én most speciel ott tartok, hogy el se merek menni a találkozóra.:(


2011. febr. 23. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy csak másnapos? és a felkelést nem a legjobban kedveli ilyenkor:P Legalábbis én olyankor szoktam hasonlóan viselkedni :D
2011. febr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy másnapos volt. Tegnap szinte egész nap velem volt, nem ivott semmit.
2011. febr. 23. 13:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Milyen régóta vagytok együtt?

Hány évesek vagytok ?

2011. febr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
21 évessek vagyunk. 2 és fél éve vagyunk együtt.
2011. febr. 23. 13:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg menj el a talira, és beszéld ezt meg vele hogy miért volt ilyen, kérdezz rá nyugottan, vagy esetleg nem csináltál olyat. ami titokvolt és megbántottad? mert lehetséges hogy kiderültek dolgok..
2011. febr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudtommal nem volt semmi ilyen:)
2011. febr. 23. 13:14
 7/8 anonim ***** válasza:
menj el a találkozóra és beszéljétek meg az egészet, nyugodtan rákérdezhetsz. amugy a viselkedéséből mindenre rá fogsz jönni.
2011. febr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én ezt most nem értem. Most hívott, hogy nem adtam neki kielégítő választ, hogy mikorra érek oda és, hogy miért kell ilyen h*lyeségekkel fászatanom.

Lehet vége lesz mindennek:(

2011. febr. 23. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!