Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi baja lehet?

Figyelt kérdés

sziasztok

megismertem úgy 2 hónapja egy lányt rendes is szép is meg minden

ma elhívtam randira hogy nem e lenne kedve majd valamikor eljönni velem valahova erre.....ááá nem érek rá meg amúgy is a téli szünetben otthon szeretnék lenni.....mondom akkor késöbb esetleg...hát nem tudom

most mi baja lehet?lenne valakije?nem értem komolyan.....

18/F


2011. nov. 6. 22:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
terhes!
2011. nov. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Téliszünet?az még másfél hónap...
2011. nov. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

biztos te is voltál így: szimplán úgy érezted, neked nincs kedved elmenni ide vagy oda egy emberrel. pont. persze lehet nem így van, de ez a kézenfekvő.


egyébként: "nem e lenne kedve" helyesen: nem lenne-e kedve. az -e kötőszó mindig az igéhez kapcsolódik ;)

2011. nov. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nem jössz be neki
2011. nov. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Smartguy86 ***** válasza:

2 hónapja. Itt van a baj. Már rééééégen el kellett volna hívnod randizni. Mire vártál? Mostmár elkönyvelte, hogy nem mersz lépni és kész. Legjobb ha más után nézel és vele már legyél határozottabb.


Egy randi még nem a világ. Ismerkedni SZEMÉLYESEN kell! Faszom a Facebookba...

2011. nov. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

őszintén szólva szerintem nem jössz be neki igazából. nekem ez jött le elsőre.

randi? ááá nem érek rá, inkább otthon szeretnék lenni (nem akar találkozni veled)

akkor majd késöbb? hááááát (nem akar találkozni veled ennyi :D )

sry cimbora de szerintem ez a helyzet

2011. nov. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
ismerem személyesen :)
2011. nov. 6. 22:44
 8/16 Smartguy86 ***** válasza:

Akkor is 2 hónap az genyasok!


Mellesleg otthon akar lenni? Ez a legszarabb kifogás, amit kitalálhatna. Mások azt mondják, hogy elfoglaltak, vagy valami, de ő kijelentette, hogy marhára otthon lenne inkább, mintsem veled menjen akárhova. Szerintem ez intő jel!


De nem baj, van még nő bőven. Ne aggódj! Tanulj belőle! De ne azt, hogy mostantól utálod a nőket, mert akkor hülye vagy...

2011. nov. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ja, meg ha nekem bejön egy srác, kapva kapnék az alkalmon. ha meg valamiért nem jó akkor, amit nem akarok mondani, mondanám, hogy esetleg máskor.
2011. nov. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

hát köszönöm szépen:S

nehéz lesz elfelejteni az biztos....:(

2011. nov. 6. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!