Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez lehet egyfajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez lehet egyfajta jel?

Figyelt kérdés

nagyon tetszik egy fiú, ráírtam fb chaten, hogy

"szia nagyon jó zenéket csináltatok ekkor és ekkor..."

ő meg csak ennyit irt vissza hogy

"köszi, de most mennem kell edzésre MAJD BESZÉLÜNK..."

ez a majd beszélünk lehet valami jel hogy talán nem vagyok teljesen közömbös neki?


2011. febr. 22. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:

-.-

Kóstolódó ifjúság.

2011. febr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez annyit jelent, hogy majd beszéltek.
2011. febr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

persze ez nagyon sokat jelent. nekem is írta egyszer egy számomra nagyon kedves lány, hogy "majd beszélünk" aztán amikor legközelebb fellépett és ráírtam egyből kilépett.

az égvilágon semmit sem jelent! az embereknek könnyebb ha nem mondják ki azt amit gondolnak, mert kínosnak érzik. nem mondja a szemedbe az igazságot, inkább talál valami béna kifogást. ezt leszámítva, lehet hogy tényleg mennie kellett, de ebből ne gondolj semmi jóra!

2011. febr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez nem jelent semmit.én is így szoktam elköszönni!

De persze ez nem azt jelenti hogy nem tetszel neki:)

de ne éld bele magad túlságosan!!!

2011. febr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak le akart koptatni, olyan szöveg ez, mint a "Majd hívlak..." És persze a telefon nem szólal meg 3 nap elteltével sem.


Ez a "mennem kell edzésre" szöveg is kicsit gyanús, legalábbis nekem, mi mindig úgy lógtunk suliból, hogy edzésre kell mennünk. Közben meg mentünk inkább bandázni. :D

2011. febr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

:(

de ő tényleg jár edzésre...

:(

2011. febr. 23. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!