Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Fiúk, ha kérhetném?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Fiúk, ha kérhetném?

Figyelt kérdés

Huszonéves lány vagyok, úgy veszem észre a srácok többségének tetszek. Mégis fura helyzetben vagyok. Ha én kezdeményezem az ismerkedést, szinte mindig szeretnének folytatást. Viszont ha azt várom, hogy egy srác kezdjen el udvarolni, akkor vénlányként végzem. Miért kell mindig nekem lépni, és ha tetszek nekik, miért nem ők kezdeményeznek? Egyszerűen nem értem, mert ha nem lennék megfelelő külső, belső téren, akkor azok sem akarnának kapcsolatot, akiket én csípek fel.

Lehet nem fontos kérdés, de kíváncsi vagyok mit írtok!


2011. febr. 22. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Tágas égen andalog


Tán te vagy, vagy én vagyok


...vagy a Kovács Pisti?!


Á dehogy!

2011. febr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyébként csak félnek tőled!
2011. febr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha túl jó csaj vagy, akkor szimplán félnek odamenni, az olyanoknak mindig van valami kigyúrt 2 méteres kanja a következő sarkon....
2011. febr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a kérdés csak az, hogy mennyire vagy szép és mennyire öltözködsz jól?! ha nagyon csinos vagy, és jól öltözködsz, esetleg még drága márkás ruháid vannak akkor a válasz könnyű. nem akarok általánosítani, de az a nő aki csinos, nem is szegény -jól öltözködikből- és ne adj Isten okos is, na az ő mércéjét egy átlagos palinak lehetetlen megütni. ha szimplán csak nagyon szép vagy az sem könnyebb, mert nekik általában gazdag palijuk van.

csak a tisztánlátás kedvéért én: sportos-izmos, átlag arc, jól öltözködök, 192cm, barna szem-barna haj. na szóval én biztosan nem mennék oda egy nagyon szép lányhoz, főleg ha jól öltözködik, ha véletlen tudom róla hogy okos akkor pláne nem. a fenti dolgok miatt, bár nekem meglehetősen kevés az önbizalmam és nem szeretek és nem is tudok csajozni. elképzelhető, hogy a többi fiú-pali is hasonlóan vélekedik mint én.

23f

2011. febr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"a srácok többségének tetszek"

Talán kicsit el vagy szállva magadtól, és ezért?

2011. febr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólókkal, egyébként sem könnyű egy fiúnak az ilyen helyzet, főleg ha a lány még szép is mert akkor elég nagy az esélye a buktának és hát nem biztos hogy pofára akarnak esni,de szerintem ez megérthető...
2011. febr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű a válasz. Mert félnek tőled. Nem tudhatják mikor ütné le őket az izomállat barátod. Én ugyanígy vagyok a jó csajokkal,mindig is kerültem őket mert általában mindig ez van.


23f

2011. febr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van igazság az előző hozzászólásokban. Minél vonzóbb a lány, annál valószínűbb a koppanás. De mivel nekem mindig a szép és értelmes lányok jöttek be, vállalom ezt a kockázatot.
2011. febr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!