Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel is lehetne szőrteleníteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel is lehetne szőrteleníteni?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy veszek egy doboz mézet, egy kisebbet mert gyantára most nincs pénzem, és azzal ugyanúgy mint a gyantával le szőrtelenítem az intim testrészemet. Működhet ez a dolog mézzel is vagy kár pazarolnom rá a pénzt?


Előre is köszi a válaszokat.


17/F


2011. febr. 22. 14:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Esetleg a cukorgyantáról nem tud valaki valamit?

Olvastam már valahol hogy 1kg cukor kell hozzá de intim területre szerintem sokkal kevesebb is elég. Ha esetleg tud valaki adni egy "receptet" azt megköszönném. :)

2011. febr. 22. 17:02
 12/14 anonim ***** válasza:
Kb tíz deka cukrot egy liter vízben felforralsz. A forrásban levő oldatot a dzsumbujra öntöd. Gyors, hatékony módszer.
2011. febr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem a farkamat szeretném eltüntetni, hanem csak a szőrzetet róla. :D
2011. febr. 22. 17:16
 14/14 anonim ***** válasza:
Én próbáltam a cukorgyantát, nem ér semmit. Vettem kész keveréket is, de én is csináltam recept alapján, és egyik se ért semmit. Maradj a normál gyantánál. Vagy van még a brazil gyanta, ami csokiszerű, az illata és a színe is olyan. Nagyon hatékony, de drága, én külföldről rendelem. Ahhoz nem kell lehúzócsík, hanem felkened, és kézzel letéped.
2011. febr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!