Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel is lehetne szőrteleníteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel is lehetne szőrteleníteni?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy veszek egy doboz mézet, egy kisebbet mert gyantára most nincs pénzem, és azzal ugyanúgy mint a gyantával le szőrtelenítem az intim testrészemet. Működhet ez a dolog mézzel is vagy kár pazarolnom rá a pénzt?


Előre is köszi a válaszokat.


17/F


2011. febr. 22. 14:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem működik.
2011. febr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Eldobható borotva ca. 50Ft.
2011. febr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ha leborotválom utána nagyon szúr és viszket, ezért szeretnék gyantához hasonló dologgal szőrteleníteni. :S
2011. febr. 22. 14:28
 4/14 anonim ***** válasza:

Én mindenhol aranyárban látok mézet. Ha ismersz olyan helyet ahol olcsóbb, kérlek oszd meg velem!:D

Egyébként szerintem sem működik. Amíg nincsen pénzed használj beretvát.:P Igaz, nem olyan tartós, mint a gyanta használata, de ideiglenesen tökéletes megoldás.:)

2011. febr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egy üveg méz drágább mint egy hideg gyantalehúzócsík-csomag, vagy egy gyantapatron...De te tudod.
2011. febr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ó. Most látom, hogy irritál a borotva.

Hm..mennyire volt éles, amikor használtad? Nekem nem szokott szúrni, ha újjal borotválom magam.:S Viszketés ellen pedig próbáld ki a babahintőport.:) Az megnyugtatja a bőrödet.:)

2011. febr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Csináld ugy, hogy a ször növekedesevel MEGEGYEZÖ irányban huzod a borotvát, esetleg átlósan...de semmikeppen sem ellentetes irányban...!!! utána kend be alaposan hidratáló krémmel...
2011. febr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha felkened, kb. egy hétig rajta hagyod, aztán sűrű fésűvel kifésülöd, azt hiszem nem sok aljnövényzeted marad.
2011. febr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
a méz drágább sokkal! veszel egy gyantapatront 300 ft-rt, hozzá csikot 200 kb... ennyi
2011. febr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem mindig azt mondta a kozmetikus, hogy ilyen helyeken otthoni gyantázással ne próbálkozzunk, mert nagyobb kárt tehetünk benne mint amennyi hasznot hoz. Én 1000ft-ot fizetek a gyantáért, sztem 1 hónapban egyszer simán ki lehet azt fizetni.
2011. febr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!