Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után szoktátok elmondani a szülöknek, hogy összejötettek vkivel?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Én simán megmondom ha tetszik valaki, és járunk. :)
2011. febr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Eddig kb 1 hónap után mondtam csak el, ami csak futókaland, azt nem mondom el, mert akkor jönnek itthon azzal, hogy ők megmondták. Most kivételesen már az első pár napban akartam mondani, erre rám lett szólva, hogy ne foglalkozzak a fiúkkal, csak a tanulással...
2011. febr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igazából én nem szoktam bejelenteni, hogy na most van barátom hanem egészen véletlenül kiderül. Persze én már 24 éves vagyok, de régebben is mindig igy volt.
2011. febr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20-on évesen csak akkor mondtam meg, ha már több hónapja tartott. Most 30 felett, hogy már rég külön élek a szüleimtől, bármiről mesélhetek, úgysem akar senki sem beleszólni.
2011. febr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmikor. Nem az ő dolguk.
2011. febr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem anyum már akkor is látja rajtam amikor még csak alakulóban van, nem is kell elmondanom, rájön mindig magától. :)
2011. febr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
EZ magánügy, a családnak semmi köze hogy épp melyik r.ingyót kefélem
2011. febr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Valaki0702 ***** válasza:
én rólam még azt se tudják h votam má meg vagyok is szerelmes
2011. febr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én anyunak és a tesóimnak mindig elmesélem, ha randizok valakivel, vagy megismertem... Pár randi után már alapba megkérdezik, hogy jártok-e már. akkor meg elmondom, hogy igen, nem. bemutatni viszont 2 hét után szoktam... :) bár volt olyan, akit már akkor bemutattam, mikor még csak randiztunk:D
2011. febr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!