Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek az érzéseimmel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek az érzéseimmel? Tanár-diák para.

Figyelt kérdés

Az egyik tanárom nagyon közel áll hozzám. 38 éves. Van barátom akit nagyon szeretek, hétvégén ki is megy a fejemből a tanárúr, de mikor hétfőn újra meglátom...visszaesek:S Sokszor úgy érzem, többet érzek. Van családja, de néha azt látom, hogy nem egy átlagos diák vagyok számára. Persze nem azt mondom, hogy szerelmes belém. De lehet, hogy ezt is csak bebeszélem már magamnak, és minden mozzanatot felnagyítok. Nem akarok iránta ilnyeket érezni, de az, hogy hetente majdnem 10 órám van vele, nem könnyít a dolgomon. :( Fontos tantárgyakat tanít számomra, és van hogy nem tudok figyelni arra, amit mond...

17/L


2011. febr. 21. 16:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Hát, sok hasznosat nem tudunk neked itt mondani. Én is benne voltam egy hasonló szituban, minden jel arra mutatott, hogy tetszem neki, és végül mikor beszéltem vele, kiderült h semmit nem érez irántam, csak jól érezte magát velem, talán jobb kapcsolat volt köztünk, mint más diákjával, de még így is kiderült, hogy nagyon sok mindent én nagyítottam fel. Szerintem nálad is ez lehet.

Próbáld meg kiűzni a fejedből, ha eszedbe jut gondolj másra... először piszok nehéz, de hozzá lehet szokni. Amíg ilyen sűrűn látod elég nehéz kiverni a fejedből, de mást nem nagyon tehetsz, próbálkozni kell.

2011. febr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Igazából nem is akarok nem rá gondolni, olyan nehéz ez. Tudom, hogy nem érez irántam semmit, de nekem (akármilyen furcsa is) az is jól esik, ha a dekoltázsomra ránéz...Egyébként gyakran jobb jegyet is ad. Pedig ez nem jellemző rá. Most is csak arra tudok gondolni, hogy mennyire várom a holnapot.
2011. febr. 21. 20:55
 13/22 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok... pontosan tudom, hogy hogy érzel, de hidd el, te jársz jobban, ha sikerül kiheverned ezt... én legalábbis sokkal nyugodtabban és boldogabban éltem miután megszabadultam ettől.

Tény hogy megvan a maga szépsége, izgalma ennek az érzésnek, de hosszútávon inkább árt, mint használ. Ha meg tudod oldani, hogy az érzéseid ne zavarjanak a tanulásban pl, akkor nyugodtan, de így jobban jársz ha inkább a tanulásra koncentrálsz, és nem arra, ami eleve elérhetetlen.

Amúgy nekem is jobb jegyeket adott, kereste a társaságom, sokat nevettünk, édesen nézett, stb... már az osztálytársak is kibeszéltek a hátunk mögött, mégsem érzett semmit, csak kedvelt.

2011. febr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Igen nekem is szoktak néha megjegyzéseket tenni, de nevetek rajta, mintha nem is érdekelne, közbel belül... Igazából nem érzek lelki fájdalmat, ez nem újkeletű dolog, már pár éve ezvan, kb. 2 éve, csak most is az, hogy ide írok róla...én meg csak akkor jutok eszébe mikor a dolgozatom javítja. Vagy akkor sem. De ezt nem tudhatom. És te megmondtad neki, hogy bejön neked?
2011. febr. 21. 21:06
 15/22 anonim ***** válasza:

Igen, mikor végeztem megbeszéltem vele. Én több mint 3 évig voltam oda érte, és hazudnék, ha azt mondanám, h azóta nem jutott eszembe, pedig évek teltek már el.

Sajnos ebben az esetben nincs más megoldás, felejteni kell, barátod van, családja van, az én esetemben mind a ketten szabadok voltunk, kivártam, hogy már ne tanítson, és a "jelek" ellenére még így is nemet mondott pedig még a korkülönbség is kisebb volt.

De ha gondolod, hogy segít, ha kibeszéled akkor írj privit...

2011. febr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Köszi. Írtam privátot.
2011. febr. 21. 21:58
 17/22 anonim ***** válasza:
egy kis digi-dugi az évvégi 5ösért, az ám az igazi, úgyis nehezedik az érettségi. mondjuk ha hazaértek hozzá és előkapja az éjelliszekrényből az anal intruder 4000-et, és fordított keresztre feszítve próbál meg kényszeríteni, nyisd ki a szád, h beleszarjon, akkor azért sztem menekülj
2011. febr. 22. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Kétlem, hogy ez a veszély fennállna. :)
2011. febr. 22. 15:47
 19/22 A kérdező kommentje:
Bár szivesen lefeküdnék vele a szertárban. :D
2011. febr. 22. 16:21
 20/22 anonim ***** válasza:
azota törtétn valami kérdező?
2011. márc. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!