Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van köztünk? (bővebben)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van köztünk? (bővebben)

Figyelt kérdés

Harmadikos vagyok.

Egyik fiúosztálytársammal voltak köztünk hát dolgok..

Elsőben osztálykiránduláson először. Akkor ott ültünk az ágyon cirógatott meg ilyenek, akkor lettünk úgy jóban mert azelőtt nem nagyon beszéltünk.

Másodikban egyszer ilyen suli diszkóban nyomult, csókolóztunk meg táncoltunk stb. Aztán volt az diszkóban hogy volt már bennem pia.. és táncoltunk, meg fogdosta a fenekem is tánc közben meg ilyenek, meg mikor mondtam hogy most megyek midnig mondta hogy majd menjek vissza, vár, stb.. x) meg kérdezte hogy mennyit ittál? Mondom elég sokat.. és kérdeztem h te? Azt mondta hogy józan.

Meg egyszer voltunk együtt discoban, akkor is ő ült én meg álltam mellette és így birizgálta a lábam..

De amúgy suliban meg annyira nem szoktunk dumálni, meg nem lógunk együtt vagy ilyenek.. Meg így konkrétan sosem mondta, hogy tetszem neki vagy akármi x)

Mostanában olyan fura.. pimasz, meg játssza a nagyfiút vagy nem is tudom x) Pl így egymásra nézünk elkezdi mondani hogy ne lessél, meg nem kerülne ki, de én sem őt, aztán mindig ő áll félre x))

Ha együtt ülünk órán akkor is mindig piszkál, meg hülyült, bár mostanában nem ül oda x)

Szerintetek ő hogy van velem? :O


2011. febr. 20. 21:46
 1/1 anonim válasza:

szerintem bejössz neki :)

próbálj vele beszélgetni suliban, és szólj hogy mi lett :D

2011. febr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!