Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Nektek mennyire jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek mennyire jön be? (többi lent)

Figyelt kérdés
Csajok Nektek mennyire jön be ,ha egy 18 éves pasinak van autója?
2011. febr. 20. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Jo neki, nekem meg epp mindegy, hisz nem az enyem. De nem lesz ettol "jobb" pasi, ha erre kerdeztel volna ra.
2011. febr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mennyire jon be??

hat hogy ha nem teszi velle az eszet es hogy ha szeret akkor minden oke:)

2011. febr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Balfékek csajoznak az autójukkal. Útálom, ha egy pasi a cuccaival akar csajozni. Ráadásul és is 18 éves vagyok és nem értem, hogy minek kell egy 18 évesnek még autó...


Egyébként, ha van okod (a lányok felszedésén kívül) az autó használatra, akkor nem gáz.

2011. febr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

19F vagyok. Szinte 18 után egyből volt jogsim és kocsim, de sosem használtam arra, hogy felszedjek vele egy csajt. Sőt az olyan csajt aki az miatt kattant rám, el is küldtem.

Egyébként jó dolog ha van kocsid. Könyebb eljutni A-ból B-be.

2011. febr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!