Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintettek milyen pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek milyen pasi vagyok? ( csak lányok írjanak)

Figyelt kérdés
17/F 177 cm magas, 85 kiló, rövid fekete hajú, zöldes barna szemü srác vagyok. Sportos testel, gyúrogatok mostanság. Imádom a nőket, ha van barátnőm akor arra törekszek hogy minnél boldogabb legyen velem, ez úgyan igy igaz a szexre is. Szeretek romantikázni, mostanábban rövid, futó kapcsolataim voltak, de a hosszú komolykapcsolatok híve vagyok. Imádom a disco és a rap zenét de mindent halgatok, a rock az ami kivétel. Nem nagyon szeretek discoba járni inkább házi bulikba. Ha egy jelzőt kéne mondanom magamra akor: A Rossz fiú aki megjavult lenne. Szeretem az idősebb nőket, volt már 24éves barátnőm is, de nálam nem a kor számít hanem az hogy megtaláljam a lányba azt amit keresek és ne kelljen csalodnom benne. Hűséges típus vagyok.
2011. febr. 19. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Jó! :)

28/N

2011. febr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Aranyos. :) 17 évesen a "rossz fiú, aki megjavult" jelzőt használni aranyos és kicsit mulatságos (de nem negatív értelemben). Jó úton haladsz.

Az, hogy szereted a komoly kapcsolatokat nagyon jó, de a te korodban nem probléma a futó kaland sem. Mindig egy a lényeg: Tiszteld és imádd a nőt! (az életben, a szexben mindenben) Ha a futó kapcsolataidban is tisztelettel fordulsz a nő felé, nem önző módon nem csak neked lesz jó, de neki is. Mindegy milyen korosztályból válogatsz, ez mindig érvényes szabály.

25/N

2011. febr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jaja. 17 évesen még csak melegítesz... Meg imádod a rapet meg a discot. Hát kinek mi a rap, meg stb., de a kettő előadóilag és közönségileg is nagyon üti egymást, de mondj előadókat, mert kíváncsi vagyok. Aki magát rossz fiúnak vallja, az sosem volt az. 23F és én már kiszálltam.
2011. febr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mostanábban Weszélyes Elemek, 2pac, Ice Cube, és én is zenélgetek néha.:) A "roszfiúságról" meg csak annyit, hogy sajnos tettem dolgokat amikre nem vagyok büszke, (pl. kocsi feltörés és stb.) de ezekből már kinőttem, nem csinálok már ilyeneket.:)
2011. febr. 20. 00:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Cube és 2pac rendben, de "weszélyes elemek"... Leírva is nevetséges, hagyjad már az ilyen füves reppgyerekeket. Ámeriká majmolás cigány módra. Busta, FankaDeli, Filo. Ezeket pörgesd! pl. http://www.youtube.com/watch?v=ZjG4uz9Pr8E

Bűnözést meg mellőzd ja!

2011. febr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem rossz, kép?:P
2011. febr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem bejön :) 19l
2011. febr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nagyon joo:D
2011. febr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!