Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem néznének rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem néznének rám furcsán, hogyha közéjük ülnék? (Lent)

Figyelt kérdés

Szóval a suliban van egy fiú társaság akik az osztálytársaim (4-6 fő).

És néha szívesen leülnék közéjük kártyázni vagy hülyéskedni. Az egyik fiú a barátom (haver) és egy másikkal is szoktam beszélni.

Nem néznének rám furcsán, hogyha közéjük ülnék?

Vélemény?


Amúgy tudom, hogy semmi köze a szerelem/szexhez de itt több olvasó van.


2011. febr. 18. 20:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És lány vagyok.
2011. febr. 18. 20:16
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem, ha meg még szép vagy, örülnének is neki:D

De attól függ...Ha csak ülsz, zavarban az kínos lehet.

2011. febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
örülnének neked hidd el, de ne úgy ülj ott mint egy kuka, hanem beszélgess velük, ahogy már azt írták
2011. febr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Hagyd a fiukat a francba legyenek lány barátaid.

Fiukkal csak akkor foglalkozz ha akarsz tőlük valamit máskülömbn csak összezavarod őket....

2011. febr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy két olyan csaj ismerősöm aki leül velünk dumálni, piálni és baromi jól elvagyunk velük.
2011. febr. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%os, sztem csak részben van igazad. Ha egy csaj több fiúval leül az nem cinkes, viszont ha eggyel barátkozik, akk idegesítő, mert a pasi h mik az érzései meg ilyenek és rámozdul, szal az már ónos
2011. febr. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*nem tudja
2011. febr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem simán, én is a fiúkkal jövök ki jobban, persze vannak lány barátaim is, de többször inkább a fiúk társaságában érzem jól magam. ha nem vagy zavarban, be fognak fogadni :) 19l
2011. febr. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elhajtani nem fognak, de egy tisztán férfi társaságba nem nagyon fogsz tudni beilleszkedni. Ha eléggé "felnőttek" akkor nem fogják tolerálni hogy megpróbálj a középpontba tolakodni, ők ott akkor kártyázni szeretnének és nem végig veled foglalkozni. Ha pedig csak ülsz ott némán mint egy bútordarab az eléggé tré!
2011. febr. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha egy fiúsabb típusú csaj vagy, és normális srácokról van szó, simán be fognak fogadni, ne hallgass az előzőekre. Ha viszont túl jól nézel ki, akkor kellemetlen lehet. Ha amúgy nem ritkák nálatok a csajok, és átlagos a külsőd, akkor is oké. :) De tényleg ne kukának ülni menj oda. :D De ha havercsaj akarsz lenni, akkor beszélj nyugodtan úgy, ahogy ők, szóval semmi ...csi, lehet használni csúnya szavakat is xD De azért maradj nő, szal böfögni nem kell :P Ha ezeket az amúgy szerintem magától értetődő dolgokat betartod, és egyiküknek sem jösz be túlságosan, akkor nyugodtan menj oda hozzájuk. :)


egy infószakos 19 éves lány

2011. febr. 21. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!