Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifizessen a randin?

Figyelt kérdés

Holnap randizok először egy sráccal.

Moziba megyünk.

Ő találta ki, illetve közösen.

DE nem tudom mi ilyenkor a teendő?!

Kifizessen ő vagy mindenki magának.

Ha ő fizeti a jegyet akkor vegyem én a kukoricát colát stb

Hogy veszem észre ha ő fizeti nekem?Gondolom nem fogja mondani?!

Na és hogy ajánljam fel hogy veszem én a pattogatott kukoricát és a többit??!!


segítség!!


18/L vagyok a srác 21


2011. febr. 18. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindig nyújtsd a tárcád és majd mondani fogja, hogy "Ugyanmár, a vendégem vagy" Te pedig mondd azt, hogy azzal a feltétellel, ha a kukoricát és a kólát te veszed :)
2011. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Beszéljétek meg:)

Örülj, ha meghív téged:)

Ha mégsem beszélnétek meg, akkor vedd meg magadnak, majd szól, ha fizeti helyetted.

2011. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

és hogy legyen a jegy megvétel??Én oda állok ő mögém és veszem vagy hogy??

Vagy szóljak előre?Nehogy azt higgye hogy az ő jegyét is megveszem.

2011. febr. 18. 18:40
 4/12 anonim ***** válasza:

:'D Ez jó volt :D

Nem, szépen odaállsz mellé ő pedig mondja, hogy 2 jegyet kér, te, mikor fizetésre kerül a sor, nyújtod a pénzed és ő fogja elutasítani, ha meg nem utasítja el, akkor ő veszi a kukoricát.

2011. febr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálnám,hogy a pultnál,mivel valamelyikőtöknek nyilván előrébb kell állni,ő áll előrébb gondolom, akkor vegyél elő annyi pénzt,amennyi a jegy,add neki oda,hogy fizesse egybe, és ha visszaadja,akkor meg vagy hívva :D
2011. febr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az első már tud valamit ;)
2011. febr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

:DDD

Nem,nem tudok semmit, csak ismertem már úriembert :) Jajj istenem, a régi szép idők :D

2011. febr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja, mondjuk mi nem kukoricát ettünk, hanem piáltunk, de a szituáció szempontjából a dolog ugyanaz :D
2011. febr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

az elsőn, vagy az ismerkedés legelején illik a fiúnak mivel ő hívott. valószínüleg ő fog fizetni, de legyen nálad azért pénz. nem vagyok jós, de 21 évesen biztos van annyi rutinja, hogy ő fogja megvenni a jegyet mindenképp, mivel párban mentek. esetleg később kifizeted neki.

ha mondja, hogy ő fizet akkor ajánld fel, hogy akkor a nasit pedig te veszed. nem kell félni adni fogja magát a helyzet.

23f

2011. febr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Kaacsa ***** válasza:
az első tényleg nagyon jó : D bár több ilyen lányt ismernék..
2011. febr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!