Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van a talpamon egy szemölcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a talpamon egy szemölcs és ezért szeretkezés közben nem szeretném levenni a zoknimat, pedig szerintem az olyan hülyén néz ki ha fent marad.. Levegyem a zoknimat?

Figyelt kérdés
Lány vagyok amúgy És azon aggódóm ha leveszem akkor majd ha csókolgatja a lábam észre veszi és az elég vissza taszító lenne(főleg hogy együtt szoktunk zuhanyozni és lehet ezek után nem akarna)...Persze már kezelem a szemölcsöm.
2009. febr. 13. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Buta probléma, hagyd a fenébe.
2009. febr. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszataszítónak találja, akkor nem csókolgatja. Elvégre senki nem tart pisztolyt a fejéhez, hogy kényszerítse :) Nekem rengeteg szemölcsöm/anyajegyem van, mindenhol a testemen (bár nem tudom, te milyen szemölcsre gondoltál). Buta lenne az az ember, akit zavarja az ilyesmi. Teljesen természetes jelenség.
2009. febr. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha nem fertőző akkor vedd le nyugodtan...ha igen akkor kezeld mihamarabb és már le is veheted azt a zoknit.. :)
2009. febr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A szemölcs az egy vírusfertőzés - úgyhogy én nem csókolgatnám.

Menj el majd orvoshoz, és ott hamar leszedik neked (utána pár hétig még kötözni kell).

A zoknit pedig vedd le nyugodtan... és ha csókolgatni akarja, mondd meg neki, hogy most inkább ne.

2009. febr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül vírusfertőzés miatt alakul ki szemölcs. Sőt...

Ha még nem kezeled semmivel, kenegetheted Keralit nevű ecsetelős dologgal. Ismerősömnek bevált, recept nélkül kapható. Nem gyors, de azt mondta, még egy sem jött vissza (volt neki lábujján, lábfején, talpán, kezén...).

2009. febr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szemölcs az 100% vírusfertőzés. Ha akarod, az orvos szétszedi és megmutatja mikroszkóp alatt.
2009. febr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!