Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy baj az h 16 évesen engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj az h 16 évesen engem még nem érdekel a csajozás meg iesmi?

Figyelt kérdés

Jó látom ha egy csaj tök jól néz ki meg ienek meg tetszik csak még nem érdekel ez az egész h most barátnőm legyen stb... ez nagy baj? Mert faterom mindig ezzel piszkál h mikor lesz már bnőm de én nem akarok! Meg van pár haverom is akinek csak a csajokon zsong az agya most akk nem vok normális vagy mi?

16/F


2011. febr. 17. 20:05
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
volt már 1x bnőm de semmi se volt meg az oan semmilyen volt nem is akartam az egészet
2011. febr. 17. 20:06
 2/16 Külföldi válasza:
Ez egyáltalán nem baj. De ugye a fiúk sem érdekelnek?
2011. febr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nyugi, ez tök normális. Senki sem egyforma, van akinek már 12 évesen a csajokon jár az esze, van akit ez nem érdekel 20 éves koráig. Nézd meg a jó csajokat, meg minden, de ha nincs hozzá kedved, nem kell barátnőt szerezni csak azért, hogy legyen.

Apád meg szerintem csak viccel. Ha nem, viselkedhetne érettebben.

És nyugi, tök normális vagy. Ha 30 évesen se érdekelnek a csajok, az már picit fura, de még az se baj. Habár, ha megnézed őket, kizártnak tartom, hogy ne érdekeljenek a jövőben.

2011. febr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem érdekelnek a fiuk se szexel kapcs :P
2011. febr. 17. 20:09
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem baj. A maiak túl korán kezdik. Különben is, ha majd elkezd érdekelni akkor csajozol. Ez nem kor kérdése. Ne engedj a nyomásnak, csak ha tényleg akarod.
2011. febr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem baj. Meleg vagy, és kész. :) Vagy csak félsz az egésztől, és nem mered bevallani.
2011. febr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

ilyesmi, ilyenek, akkor, vagyok.

Köszönöm.

2011. febr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
hát én nem hiszem h meleg vok mert a fiúk egyáltalán nem tetszenek úgy! jó több fiú haverom van mint csaj de sztem ez nem aszt jelenti
2011. febr. 17. 20:14
 9/16 A kérdező kommentje:
biztos nem :P
2011. febr. 17. 20:14
 10/16 Laki Sziszi válasza:

Az én fiam 19 lesz és még én sem tudok csajokról.

Csak a motorozás érdekli!

2011. febr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!