Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől indithatnám be a pasimat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől indithatnám be a pasimat, hogy ujra kivánjon?

Figyelt kérdés

A párommal lassan másfél éve vagyunk együtt.

Szenvedélyes kapcsolatunk volt mindig és a szextel sosem volt probléma.

De közölte velem azt,hogy nincs kedve el kezdeni a szexet viszont ha már elkezdjük jooo neki! Azt mondja,hogy ő vadész tipus.Erre rá is kérdeztem,hogy akkor meg fogsz csalni mert uj kell. (Tudni kell melettem utolag kiderült volt 5honapig valakie!)

Megbocsájtottam neki. Mostanában nagyon kedves egy jo ideje! Olyan majdnem mint az elején de zavar engem ez a szexel kapcsolatos dolog. Itt remélem tanácsot kapcsok egy igazi casanovátol:) aki tudja,hogy mivel tudnám ujra lázba hozni a casanovámat!


Köszi előre is! :)


2009. febr. 13. 00:44
 1/4 A kérdező kommentje:
javitanám magam ! A szexel sosem volt probléma! nem szextel! :)
2009. febr. 13. 00:46
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézd! Őszinte leszek. Tudom, milyen szituban vagy, mert most éltem át ezt, csak engem tudomásom szerint nem csaltak meg...

Ez a pasi megcsalt téged, nem is kicsit...Bevallotta, hogy új lyukakra vágyik (bocs a vulgaritásért)...Innentől kezdve te nem kellesz neki. Ő fog szakítani veled, mert kalandra vágyik és a legkevésbé sem fogja érdekelni, hogy te szereted, elhiheted!

Ezt a pasit te elcsábítani nem fogod tudni, mert unalmas vagy számára, egy megszokott bútordarab...Ő friss húsra vágyik, kalandokra...

Sajnos ez az igazság. Nagyon nehéz ezt elfogadni, ha lehet egyáltalán... Tanácsot nem tudok adni. Próbálkoztam én is csábítással, mindenféle praktikával...Egy senki vagyok számára, magasról tesz rám...Csak vadászik az új punc*kra...

Ui.: Azért nem kéne lepontozni, mert a saját tapasztalatomat írtam le.

2009. febr. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az elözönek nincs igaza.Én is csaltama a feleségemt.Feleségem és a szeretöm közöt 14 év volt.Három évig éltem vele a feleségem mellet.Sosem akartam elhagyni a feleségemet.Igaz,csak probára akartam tenni magamat 16 év házaság után,hógy még tudok hóditani.Szerintem ne ad fell.Mindig van esély.
2009. febr. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Minden választ köszönök! Igazábol nem ugy néz ki mint aki szakitani akar velem,sőt! Inkább még kedvesebb is!

A szexel kapcsolatban kissé el vagyok keseredve! Én szeretem a változatos szenvedélyes szexet,ezt ,hogyan lehet megunni? Jó persze a férfiak mások mint mi Nők de... Már párszor elkalandozot és sajnos ha még egyszer megtenné a bizalom még jobban elmenne és ugy már értelmét nem látnám.Érdekes mert vagy ugy tesz vagy komolyan gondolja de tervez előre komolyra. De engem nagyon zavar ,hogy nem ugy kiván. :(

2009. febr. 13. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!